Chcąc nie chcąc już są celebrytami. Paparazzi nie tylko czatują na ich sławnych rodziców, ale również na nich. W agencjach fotograficznych możemy znaleźć zdjęcia ze spacerów z opiekunami, jak bawią się z rówieśnikami, czy płaczą przez upadek podczas biegu. W dzisiejszych czasach dzieci gwiazd, same stają się sławne.

Co ma na sobie dzisiaj Suri Cruise? Gdzie Beckhamowie zabrali ostatnio Harper? Zachwycamy się nad Flynnem, słodkim synkiem Orlando Blooma i Mirandy Kerr oraz martwimy się o to jak długo Shiloh Jolie-Pitt będzie chłopczycą. Zainteresowanie mediów jest dla nich codziennością. Dzieci gwiazd przyzwyczajone są do tego, że ktoś ich cały czas obserwuje.

Niektóre z nich wykorzystują to późńiej do własnej kariery, tak jak Willow i Jaden Smith. Córka Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith ma dopiero 12 lat, a już próbuje swoich sił w przemyśle filmowym, a także nagrywa piosenki. Nie mówiąc już o jej metamorfozach, które zaskoczyłyby takie gwiazdy jak Lady Gaga czy Rihannę (na szczęście mała Smith nie marzy jeszcze o tatuażach). Starszy o trzy lata Jaden gra z ojcem w filmach. To więcej niż prawdopodobne, że ta grupa dzieciaków, będzie w przyszłości rozdawać karty w show biznesie...

Jest jeszcze Aila Wang, siostrzenica Alexandra Wanga, która poruszyła nawet najczarniejsze serca redaktorów mody podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Nie ma jeszcze nawet sześciu lat, ale już jej wróżą karierę w tej branży. Duże szanse na sukces w modzie ma także Alonso Mateo z Kalifornii. Pięciolatek został okrzyknięty przez internatów najmłodszą ikoną stylu. Chłopiec podobno sam dobiera ubrania, w których jest fotografowany. Tak twierdzi jego mama, z zawodu stylistka.

Jak będzie z dzieckiem księcia Williama i Kate Middleton? Jesteśmy pewni, że młodzi rodzice będą chcieli je wychowywać "normalnie", ale niestety chłopiec jest skazany na popularność.

Wpływowe dzieci gwiazd >>