Wodnik a inne znaki zodiaku

Żeby zrozumieć naturę Wodnika, warto wyobrazić sobie ul pszczół. Osoby urodzone pod tym znakiem powietrza zawsze pracują na rzecz kolektywu i postrzegają siebie jako część jednego, dużego systemu. W rezultacie potrafią dogadać się z każdym znakiem zodiaku. Szanują odmienność oraz doceniają zróżnicowane role, jakie inni odgrywają w społeczeństwie. Wodnik urodził się z poczuciem misji i, jak pszczoła, współpracuje z ludźmi, aby osiągnąć swój wyższy cel. Zdarza się jednak, że potrafi użądlić, kiedy ktoś zada mu cios prosto w serce. Niesłusznie ocenia się, że ten znak zodiaku nie kieruje się w życiu głębokimi emocjami. Chociaż Nosiciel Wody nie zakochuje się z dnia na dzień, na swoją miłość typuje najczęściej niezależną wolną duszę. Swój związek nie zaczyna od romansu, lecz przyjaźni. Nie tak łatwo otwiera się na innych. Wodnik a inne znaki zodiaku - kto do niego trafi, a kim się zrazi? Horoskop partnerski ujawnia najlepsze i najgorsze typy dla Wodnika.

Wodnik i Baran: udany związek

Zodiakalny Wodnik jest drugim najstarszym znakiem zodiaku tuż przed Rybami. Został obdarzony wiekową mądrością, z której zwinnie korzysta w teraźniejszości. Dla porównania Baran jest najmłodszym dzieckiem horoskopu. Ma w sobie pasję, dziecięcy entuzjazm i jest skory do działania. Bawi Wodnika, dlatego ta dwójka nigdy nie nudzi się w swoim towarzystwie. Rogacz to dla Nosiciela Wody przyjemny powiew świeżości. Połączenie żywiołu ognia z powietrzem zaprowadza w ich życiu potrzebny balans. Oto korzystne połączenie kochanków, którzy wspólnie mają siłę zmienić świat. Iskra Barana rozpala rewolucję, podczas gdy Wodnik przejmuje ster.

Wodnik i Baran to jeden z najgorętszych romansów zodiaku. Te znaki doskonale się uzupełniają.

Wodnik i Skorpion: miłosna katastrofa

Skorpion i Wodnik wzajemnie wysysają z siebie energię. To dwa bardzo uparte, pewne siebie znaki, rzadko zmieniające swoją opinię. Początkowo mogą nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo są niedobrane. Pierwsza poważna kłótnia sprawi, że wytoczą na siebie ciężkie działa. Zdarza się, że ich związek trwa latami, ponieważ kochankowie żyją nadzieją, że jeden z nich zmieni się dla tego drugiego. Problem w tym, że żaden z nich nie lubi przegrywać. Wieczne awantury, wypominanie oraz walka o władzę wydobywają najgorsze cechy osób urodzonych pod tymi znakami. Wodnik ma potrzebę bycia „alfą” w związku, lecz Skorpion nigdy nie da mu tej satysfakcji.