"Show Your Natural Beauty" - wraca świetna akcja GUESS

GUESS znów stawia na #GirlPower, dlatego razem z marką szukamy wyjątkowych dziewczyn i kobiet, które mają własne pasje, zaskakujące umiejętności czy niesamowitą historię lub zawód. Tutaj wiek, wzrost, waga ani wygląd nie mają znaczenia - w końcu, jak podkreśla marka, wszystkie jesteśmy naturalnie piękne. 

Na castingach spotkamy się już w listopadzie w czterech miastach polski: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i w Gdańsku. Każda z dziewczyn zaprezentuje się przed profesjonalnym jury, w którego skład wchodzą Joanna Jędrzejczyk, Anna Skura, czyli What Anna Wears, Magda Jagnicka oraz Olivier Janiak.

Jest o co walczyć, bo główna nagroda w "Show Your Natural Beauty 2" to wspólna sesja zdjęciowa do magazynów ELLE, ELLE Man i Glamour z jednym z jurorów oraz wylot na festiwal Coachella z GUESS i zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive.

Całą akcja ma na celu pokazanie, że kobiecość jest wielowymiarowa oraz znalezienie wzoru do naśladowania, który zachwyci nas swoją charyzmą i charakterem.

Castingi odbywają się w sklepach GUESS od 11:00 do 16:00:

  • 16.11, Poznań, galeria Posnania
  • 23.11, Wrocław, galeria Wroclavia
  • 24.11, Warszawa, Galeria Młociny
  • 30.11, Gdańsk, Forum Gdańsk

Regulamin znajdziecie na ELLE.pl, ELLEMan.pl i Glamour.pl oraz w sklepach GUESS. #SYNB2 #LoveGUESS #BodyPositive #GirlPower