Czym są wakacje kredytowe?

Wakacje kredytowe to propozycja dla tych, którzy chcieliby odpocząć od spłaty kredytu i miesięczną ratę przeznaczyć na przykład na uporządkowanie domowego budżetu. Marvipol umożliwia swoim klientom nawet do 12 miesięcy bez odsetek, co przy 50 metrowym mieszkaniu daje nawet do 30 000 zł oszczędności.

Jakie są korzyści ze skorzystania z promocji?

Czerwcowa promocja to idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują zakup mieszkania, ale chcieliby mieć dodatkowe fundusze na jego wykończenie czy wyposażenie. W przypadku większych mieszkań kwota zwrócona z tytułu odsetek może przekraczać nawet 50 000 zł! Umożliwia to przeznaczenie zwróconych odsetek na dowolny cel.

Ty mieszkasz na nasz koszt!

W promocji Marvipol klient ma możliwość zakupu wymarzonego M i w rzeczywistości płatności w systemie 100% przy odbiorze lub w niektórych przypadkach nawet 6 miesięcy po odbiorze. Oznacza to, że odebrał już klucze od mieszkania, a deweloper wciąż zwraca mu raty odsetkowe kredytu.

Masz zdolność kredytową i kilka tysięcy w kieszeni? Stać cię na mieszkanie!

Zdolność kredytowa i fundusze na pokrycie kosztów  związanych z przyznaniem kredytu to jedyne warunki konieczne do spełnienia aby wziąć udział w promocji. Klienci mają możliwość wyboru spośród czterech czołowych inwestycji Marvipol – luksusowych Apartamentów Mokotów Park, położonej tuż przy metrze Bielany Residence, Rezydencji Art Eco na zielonym Żoliborzu i klimatycznego Osiedla Zielona Italia. Czas promocji „Wakacje kredytowe z Marvipol” trwa do 31 lipca.

Dodatkowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie www.marvipol.pl