Macie wątpliwości, czy rozwiązanie Samsunga jest dobre dla Waszych ubrań? Rozwieje je sylwetka ambasadorki innowacyjnego produktu AirDresser od Samsung, Kasi Sokołowskiej. Reżyserka pokazów mody i ikona stylu, od lat zasiadająca za jurorskim stołem polskiej edycji Top Model. W jej kolekcji na pewno nie brakuje unikatowych modeli, które w pierwszym odruchu oddałybyśmy do profesjonalnej pralni. Tymczasem jurorka powierza swoje najcenniejsze egzemplarze szafie odświeżającej AirDresser! Jesteś ciekawa, czym innowacja Samsunga skradła serce Kasi? Już wyjaśniamy!

Jak działa odświeżająca szafa Samsung AirDresser?

Ambasadorka szafy odświeżającej  Samsung AirDresser – Kasia Sokołowska

Wyobraź sobie, że wyglądasz rano za okno i bez zawahania ogłaszasz początek sezonu sweater weather. Niestety Twoje ukochane swetry spędziły całe lato wciśnięte w kąt szuflady. Od razu czujesz, że tkaniny wymagają odświeżenia. Dzięki szafie Samsung AirDresser będziesz mogła założyć je jeszcze tego samego dnia!

Co stanie się po umieszczeniu swetrów wewnątrz szafy? Na początek uaktywni się silny podmuch powietrza, który dokładnie owiewa ubrania od środka i na zewnątrz. Na tym etapie usuwane są alergeny, takie jak pyłki i kurz. Następnie strumień pary skutecznie wygładzi zagniecenia oraz pozbędzie się wirusów i bakterii. Z kolei promienie UV odpowiedzialne są za eliminację nieprzyjemnych zapachów. Ostatnim punktem jest bezpieczne suszenie w niskich temperaturach, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że Twoje swetry wyjdą z szafy o kilka rozmiarów mniejsze. Zastosowanie niskich temperatur pomaga przywrócić włóknom ich właściwą strukturę i sprawdza się także w pielęgnacji delikatnych tkanin.

Bez obaw powtórzysz ten sam scenariusz w przypadku puchowych kurtek, marynarek, jeansów i płaszczy. Kilkanaście minut wewnątrz szafy AirDresser zadziała jak czasochłonny proces prania, suszenia i prasowania. Po otwarciu drzwi zobaczysz pachnące, wysuszone oraz zdezynfekowane ubrania bez cienia zagnieceń!

Piękny design w duecie ze sztuczną inteligencją

Nowość Samsung Airdresser AI

Z wakacji na południu Europy często przywozimy zdjęcia kolorowego prania zawieszonego nad malowniczymi uliczkami. Za to metalowe suszarki do ubrań nie są najbardziej pożądanym elementem dekoracyjnym naszych domów. Zupełnie inaczej jest w przypadku szafy AirDresser. Samsung zaproponował minimalistyczny i elegancki projekt, który idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Urządzenie można zainstalować w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymaga podłączenia do wody. Odnajdzie się zarówno w garderobie, jak i sypialni, i przedpokoju!

Zależnie od swoich potrzeb możesz wybrać model z 3 lub 5 wieszakami AirHanger. Pojemniejsza szafa posiada dodatkowe miejsca na długie trencze czy sukienki maxi. Dyskretny wyświetlacz na bocznym panelu pozwala na intuicyjną obsługę i monitorowanie poziomu wilgoci ubrań – dzięki temu będziesz mogła skrócić czas suszenia i jeszcze bardziej zadbać o ulubione stroje. Szafę możesz obsługiwać też całkowicie zdalnie przy pomocy aplikacji mobilnej SmartThings*! Włącz wybrany program w drodze do domu, aby po wejściu natychmiast przebrać się w czyste i pachnące świeżością ubrania.

*Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzen z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyzsza) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

Codzienny użytek i niecodzienne zastosowania

Ambasadorka szafy odświeżającej  Samsung AirDresser – Kasia Sokołowska

Wiesz już, że szafa AirDresser pomoże Ci ograniczyć korzystanie z pralki, żelazka i usług profesjonalnych pralni. Dzięki niej unikniesz także ręcznego prania T-shirtu z cekinową aplikacją lub jedwabnej apaszki. To zdecydowanie bardziej ekologiczny sposób dbania o odzież, który znacznie przedłuża jej trwałość. Jednak to nie koniec listy możliwości szafy z logo Samsunga! Urządzenia sprawdzi się także w dezynfekcji pluszowych maskotek, poduszek czy koców.

AirDresser to rozwiązanie nie tylko dla miłośników mody. Docenią je również kierownicy, managerowie i profesjonaliści, którzy w zawodowych sytuacjach muszą dbać o nienaganny wygląd. Ze względy na cichy tryb pracy odświeżająca szafa nie zaburzy atmosfery skupienia w przestrzeni biurowej. Za to zapewni pracownikom możliwość odświeżenia garderoby przed ważnymi spotkaniami i sprawi, że będą czuć się pewnie w każdej sytuacji. Samsung AirDresser stanowi też doskonałe wyposażenie hotelowych pokoi o wysokim standardzie i eleganckich restauracji.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.