1. 6'Oils Base – 30ml

Wielokierunkowy eliksir na bazie 6 olejków, polecany w szczególności dla skór suchych, łuszczących się oraz dojrzałych.  Dzięki zawartości olejków migdałowego, słonecznikowego, makadamia, sezamowego, kukurydzianego oraz oliwy z oliwek, odbudowuje warstwę hydro-lipidową skóry, wygładza, nawilża oraz chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witamina E hamuje procesy starzenia się skóry i blokuje działanie wolnych rodników.

2. Certus Collagen Lotion – liposomowy tonik z kolagenem, 200ml

Tonik z kolagenem zamkniętym w liposomach polecany dla cery z utratą elastyczności i pierwszymi oznakami starzenia. Roślinny kolagen oraz Riboxyl nawilżają, odżywiają i spowalniają procesy starzenia się skóry. Preparat przywraca naturalne pH skóry, odświeża i zmiękcza oraz zwiększa zdolność wchłaniania aplikowanych kosmetyków.

3.  Shicimic & Lactic Acid Cream krem nawilżający z kwasem szikimowym i mlekowym

Krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej i z pierwszymi oznakami starzenia. Polecany do stosowania na noc w trakcie i po zakończeniu serii zabiegów złuszczających. Kwasy szikimowy i mlekowy wiążą wodę w naskórku oraz wzmacniają barierę ochronną zapobiegając jej transepidermalnej utracie. Efektem regularnego stosowania jest poprawa napięcia, optymalne i długotrwałe nawilżenie skóry. 

Zaprenumeruj ELLE z zestawem kosmetyków CLARENA - kliknij TUTAJ!