"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2"  wyreżyserował Bartosz M. Kowalski, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz. "To przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie. 

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2": fabuła filmu Netflix z Julią Wieniawą

Oficjalny opis brzmi: "Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze". Oprócz wspomnianej Julii Wieniawy na ekranie pojawią się też Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Lech Dyblik, Sebastian Stankiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Robert Wabich.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2": kiedy premiera na Netflix?

Platforma podała również datę premiery polskiego filmu. Tytuł trafi na Netflix tuż przed Halloween, a dokładnie 27 października. My już odliczamy dni w kalendarzu!

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2": zwiastun polskiego filmu od Netflix