Dobra wiadomość dla klientek polskich butików Victoria's Secret. Amerykańska marka (w końcu) otworzy w Polsce sklep z pełnym asortymentem. Oznacza to, że oprócz produktów do pielęgnacji i akcesoriów w ofercie pojawi się bielizna. Otwarcie kolejnego sklepu planowane na 30 sierpnia tego roku. Gdzie pojawi się kolejny sklep Victoria's Secret? Wiemy już, że chodzi o warszawską galerię handlową Arkadia. Salon oferować będzie bogaty asortyment kultowej bielizny, w tym kolekcje: Body by Victoria™, Very Sexy™, Dream Angels™, Bombshell™, bieliznę bawełnianą, a także kolekcję sportową Victoria’s Sport

Obok bieliźnianych bestsellerów znajdą się również flagowe zapachy marki, produkty pielęgnacyjne do ciała oraz Victoria's Secret PINK - kolekcja staników, majtek, ubrań na co dzień oraz kosmetyków inspirowanych i skierowanych do kobiet w wieku akademickim. Wystrój sklepu będzie pełen elementów w klimacie glamour (kandelabry, różowe tapety, ornamenty). W butiku znajdą się też ekrany, na których obejrzeć można relacje ze słynnych pokazów mody Victoria's Secret.

Pierwszy salon Victoria's Secret otwarto w 2012 roku w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Klientki do dyspozycji mają produkty kosmetyczne, m.in. zapachy, mgiełki, żele pod prysznic, błyszczyki, akcesoria takie, jak, torby, plecaki, kosmetyczki, etui, zawieszki, natomiast z bielizny – majtki.