Victoria Beckham ma 43 lata i figurę oraz cerę, której mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Członkini dawnej, popowej grupy Spice Girls od zawsze wiedziała, jak o siebie dbać. Odpowiednia dieta i sportowy reżim sprawiły, że wyglądem oszukała swój wiek. O jej pielęgnacyjną rutynę pytają kobiety z całego świata.

Gwiazda ma w swojej kosmetyczce faworytów, których używa od lat. Nie da się ukryć, że są to produkty z wyższej półki cenowej. Dlatego, zamiast polecać luksusowe marki, chce stworzyć swojąwłasną linię kosmetyków! Takie oświadczenie padło w transmisji na żywo na Facebooku Beckham. Businesswoman stwierdziła, że do założenia własnej marki przekonała ją sukcesywna współpraca z Estée Lauder w 2016 roku. Wtedy amerykańska firma kosmetyczna stworzyła kolekcję produktów do makijażu sygnowanych nazwiskiem Victorii. Natychmiast się wyprzedały!

Teraz Victoria Beckham chce stworzyć swoje kosmetyki do pielęgnacji. Takie, które będą łączyć w sobie wszystko, co, jej zdaniem, najważniejsze dla skóry. 

"Zawsze robię w życiu to, czego chcę. Uwielbiam tworzyć własną modę. Teraz przyszedł czas na kosmetyki, które wypełnią luki w mojej kosmetyczce. Jako kobieta pragnę sama tworzyć rzeczy, jakich potrzebuję." - powiedziała Victoria Beckham.

43-latka zdradziła również, że pracuje na najlepszych składnikach i używa najnowszych, urodowych technologii. Pracuje też nad swoim nowym zapachem (pierwszym były perfumy Intimately Beckham stworzone w 2006 roku wspólnie mężem Davidem), który ma być wyrafinowany i luksusowy. Marki beauty będą mieć sporą konkurencję!