W końcu! Nie trzeba już dłużej czekać - kosmetyki Urban Decay x Game of Thrones już niedługo trafią do sprzedaży. O linii produktów do makijażu inspirowanej kultowym serialem "Gra o tron" pisaliśmy już kilka tygodni temu. Nie podano wtedy żadnych szczegółowych informacji, wiadomo było jedynie, że chodzi o cienie do powiek. Teraz już wiemy, że premiera Urban Decay x Game of Thrones zaplanowana jest mniej więcej w tym samym czasie, co emisja pierwszego odcinka 8. (i niestety ostatniego) sezonu "Gry o tron".

Urban Decay x Game of Thrones: kosmetyki inspirowane słynnym serialem!

Urban Decay wreszcie uchylił rąbka tajemnicy. Oprócz wspomnianej palety cieni do powiek (składającej się z 20 odcieni!), do sprzedaży trafią również szminki Vice Lipsticks, kredki do oczu 24/7 Glide-On Eye Pencil, zestaw do rozświetlania i konturowania, róż do policzków w płynie, a także pędzelki do cieni. Oczywiście  premierowa linia Urban Decay x Game of Thrones ma idealnie zaprojektowane opakowania nawiązujące do produkcji HBO. Ale to nie wszystko, nawet nazwy produktów pochodzą z "Gry o tron". I tak mamy szminki o nazwie "Daenerys Targaryen", "Sansa Stark" czy "Cersei Lannister", a jeden z pędzli to miecz Jona Snowa. Ceny? Najtańszy produkt kosztuje 89 zł, za to najdroższy, czyli paleta 399 zł. 

Limitowane kosmetyki Urban Decay x Game of Thrones będzie można kupić też w zestawie za 250$, czyli za 960 zł. Chętnych już jest sporo, więc lepiej zapiszcie sobie datę, kiedy produkty trafią do sklepów na całym świecie. Pre-sale Urban Decay x Game of Thrones zaplanowano na 29 kwietnia, a oficjalna premiera odbędzie się 2 maja!