To już kolejny odcinek cyklu "Sekretne kosmetyki wizażystów". Wiemy, że drogerie atakują Was ofertami, promocjami, reklamami z top modelkami, ale powiedzcie stop. My ufamy profesjonalistom, dlatego specjalnie dla Was nakłaniamy ich do otworzenia swoich kuferków. To w nich mają swoje ulubione produkty, którym są wierni od lat, ale także nowości, o których wiedzą najwcześniej. Najlepsze produkty często przywożą z zagranicznych podróży, zamawiają w mało znanych sklepach internetowych albo testują przed innymi. Namówiliśmy ich, żeby zdradzili, czego używają nieprzekupieni przez koncerny kosmetyczne, dla których często pracują. To drogocenne know-how znajdziecie tylko na ELLE.pl!

Tym razem swoje ulubione produkty pokazuje Kinga Szewczyk, właścicielka marki wizażu @KoloroweKredki, które na Instagramie śledzi ponad 43 000 followersów. Wśród jej stałych klientek są m. in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Górniak, Patrycja Markowska, czy Anna Mucha. Kinga ma duże doświadczenie w pracy przy produkcji filmów, reklam, telewizyjnych i estradowych show, pokazów mody, sesji modowych i urodowych w najbardziej znanych prasowych tytułach. Na bieżąco śledzi najmodniejsze trendy w makijażu - jest mistrzyną smokey eye, ust w stylu Kylie Jenner, czy strobbingu. Wplata je w makijaże subtelnie, na swoje modelki wybierając najczęściej influencerki: Edytę Zając, Adriannę Daniel czy Olę Kowal.

Instagram @kolorowekredki

Kinga o swoim wyborze kosmetyków w naszym cyklu mówi tak:

"Chociaż jestem otwarta na nowości, muszę się przyznać, że podchodzę do nich z lekkim dystansem. Aby polecić komuś dany kosmetyk, najpierw sama przekonuję się o jego jakości i wypróbowuję go na wszystkie możliwe sposoby. Poza tym w pracy nie lubię niespodzianek – kosmetykom, których używam muszę ufać w stu procentach i dokładnie wiedzieć czego się po nich spodziewać, W mojej kosmetyczce i kuferku, pomiędzy sprawdzonymi, niezastąpionymi klasykami, którym od lat jestem wierna, co jakiś czas pojawiają się nowości. Niektóre z nich jedynie na chwilę, inne zostają na dłużej :-) Zobaczcie z czym aktualnie się nie rozstaję..."

Sekretne kosmetyki Kingi Szewczyk z opisami znajdziecie w naszej galerii >>