Ktoś tu wie, że pyszne jedzenie i dobra książka to najlepszy zestaw na jesienny wieczór. Uber Eats zaserwuje warszawiakom w swoim jednodniowym specjalnym menu Murakamiego. „Śmierć Komandora. Pojawia się idea” (Tom I) już jutro zamówimy w Warszawie wraz z daniami z wybranych restauracji oferujących kuchnię japońską.

Książkę za złotówkę będzie można dodać do każdego zamówienia na etapie wyboru dodatku. To właśnie polscy użytkownicy aplikacji jako pierwsi na świecie skorzystają z tego wyjątkowego i innowacyjnego sposobu dostawy książek. Najnowszy Murakami zostanie dostarczony przez dostawcę wraz z zamówionym posiłkiem. Książki będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Na nową powieść Murakamiego fani jego twórczości czekali aż 5 lat.  Do księgarń książka trafi dopiero w połowie miesiąca, a w Uber Eats zamówicie ją np. tematycznie z sushi już 11 października.

Akcja jest organizowana przez Wydawnictwo Muza i aplikację Uber Eats. Za kreację kampanii odpowiada agencja Business & Culture. Zobaczcie wideo!