O jaki wątek chodzi? W USA emitowany jest właśnie finałowy sezon serialu "Suits". Z tej okazji na planie pojawił się Mike, czyli Patrick J. Adams, który zrezygnował z produkcji po 7. sezonie. Gdy do mediów trafiła ta informacja, zastanawiano się też nad angażem Meghan Marklem, która wcieliła się w Rachel Zane. Podobno w grę wchodziły duże pieniądze - okazało się, że to były tylko plotki. Miesiąc temu Patrick J. Adams ujawnił, że jego bohater wróci do "Suits", a dokładnie w 5. odcinku serialu. "Dla Mike'a będzie to jedynie podróż do Nowego Jorku. Mieszka w Seattle, gdzie buduje swoje życie. (...) Pojawią się rozmowy telefoniczne z Rachel, żebyśmy mieli wrażenie, że ta bohaterka nadal jest częścią show" - powiedział aktor. Dziś już możemy zobaczyć jak producenci nawiązali do "nowego" życia księżnej Sussex.

Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Meghan Markle powróci do aktorstwa? Księżna Sussex podpisała właśnie kontrakt z Disneyem >>

Twórcy "Suits" nawiązali do Meghan Markle w jednym z odcinków serialu

Do sieci trafił już gif z kwestią wypowiedzianą przez serialowego Mike'a. Bohater zapytany przez Katrinę Bennett  (w tej roli Amanda Schull) o to, co słychać u Rachel odpowiedział: "Dobrze. Tak naprawdę, gdybym opowiedział ci jak dobrze, to nie uwierzyłabyś mi". To ostatnie zdanie ma się odnosić właśnie do Meghan Markle i jej arystokratycznego życia z księciem Harrym.

Meghan Markle w serialu "Suits"

Przypomnijmy, Meghan Markle otrzymała angaż do słynnego serialu o prawnikach w 2011 roku, gdzie wcieliła się w Rachel Zane - praktykantkę w kancelarii Pearson Hardman (potem Pearson Specter Litt), która później dostaje się w końcu na wymarzone studia prawnicze, a w 7. sezonie zostaje pełnoprawnych prawnikiem i bierze ślub z Mike'iem (w tej roli Patrick J. Adams). Zarówno dla Meghan, jak i Patricka był to koniec przygody z produkcją "Suits". Historia Rachel i Mike'a kończy się, gdy para decyduje się na przeprowadzkę do Seattle, gdzie zamierzają założyć własną kancelarię. Będą specjalizować się w sprawach przeciwko firmom z listy Fortune 500.

Oprócz w roli "Suits" księżna Sussex zagrała również w produkcjach "Szefowie wrogowie", "Twój na zawsze", czy "Anti-Social". Gdy ogłoszono oficjalnie zaręczyny z księciem Harry'm, Meghan skasowała swoje profile na kontach społecznościowych oraz zrezygnowała z kariery aktorskiej.