Dziecko Meghan Markle przyjdzie na świat w ciągu najbliższych kilku, maksymalnie kilkunastu godzin! Informację o porodzie podano oficjalnie poprzez rzeczników prasowych pałacu Buckingham. News potwierdził już m.in. CNN oraz ABC News. "Poród Meghan Markle rozpoczął się wcześnie rano. Książę Sussex asystuje księżnej podczas rozwiązania" - podał właśnie pałac. Na dziecko Meghan Markle od kilku dni czeka cały świat. Jeszcze kilka tygodni temu uważano, że poród odbędzie się pod koniec kwietnia, jednak ciąża księżnej została lekko przenoszona i do rozwiązania doszło dopiero teraz. "Chociaż jest już po terminie, wszyscy czekają aż Matka Natura zdecyduje" - napisał amerykański Vanity Fair. Na dodatek, wszyscy zastanawiali się czy Royal Baby nie przyszło już na świat ponieważ książę Harry miał już zaplanowaną podróż do Holandii na 7 i 8 maja (wyjazd został przesunięty). Nadal nie wiadomo jakiej płci będzie Royal Baby. 

Mały Archie wygląda jak książę Harry. Podobieństwo jest uderzające - zobaczcie zdjęcia >>

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>

Meghan Markle i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Głównym bohaterem zdjęcia jest ich synek Archie >>

Przypomnijmy, od początku było wiadomo, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodzi się wiosnąTak podano w pierwszym komunikacie potwierdzającym ciężę księżnej Sussex. Brytyjskie tabloidy szybko obwieściły, że księżna Sussex jest już w 12 tygodniu ciąży i ma za sobą pierwsze badania USG. Tytuły plotkarskie podawały informację np. powołując się na biżuterię księżnej Sussex. Podczas zeszłorocznych zawodów Invictus Games w Sydney arystokratka miała na sobie pierścionek, a dokładnie trzy noszone na jednym palcu. Niebieski szafir oznaczał wrzesień, czyli miesiąc urodzin Harry'ego. Zielony perydot to symbol sierpnia - wtedy urodziny obchodzi Meghan. Ostatni, czyli przezroczysty diament miał wskazywać miesiąc kwiecień... 

W połowie stycznia tego roku, podczas jednego ze spotkań Meghan zapytana o datę porodu, przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, więc dziecko urodzi się w kwietniu (czyli plotka z pierścionkami jednak miała sens!). Większość dziennikarzy obstawiała, że chodzi o drugą połowę miesiąca (już wiemy że to się nie potwierdziło), albo o początek maja. Co ciekawe, najmłodsze dziecko Williama i Kate, książę Louis urodził się 23 kwietnia, za to księżniczka Charlotte obchodzi urodziny 2 maja. Na dodatek, jako pierwsza, informację o narodzinach nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej otrzyma królowa Elżbieta, dopiero potem reszta rodziny.