BELLE REBELLE
Bleibtreustraße 42

www.bellerebelle.de, €€-€€€€
Tutaj nie znajdziesz komercyjnych kosmetyków! Znany z wielkiego wy- boru perfum Belle Rebelle oferuje tylko produkty niszowe i sprawdzonego pochodzenia.

JACKS BEAUTY DEPARTMENT
Sredzkistraße 54
www.jacks-beautydepartment.com, €-€€€
Założony przez makijażystkę Miriam Jacks salon, w którym możesz przebierać w kosmetykach międzynarodowych i lokalnych marek. Świetne miejsce dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu. Odpręż się, a profesjonaliści zajmą się twoim makijażem i manikiurem. Do kupienia są tu także przepiękne pędzle do makijażu z unikatowymi ręcznie malowanymi uchwytami.

FRAU TONIS PARFUM
Zimmerstraße 13
www.frau-tonis-parfum.com, €€-€€€
Zainspirowana swoją matką i babcią właścicielka otworzyła tę perfumerię w 2009 roku. Dziś we Frau Tonis Parfum jest dostępnych 30 zapachów, które można z sobą dowolnie łączyć, aby odnaleźć swój wymarzony. Przyjazny i niezwykle kompetentny personel pomoże ci znaleźć niepowtarzalne perfumy.

MDC COSMETIC
Knaackstraße 26
www.mdc-cosmetic.com, €-€€€
Imponujący wybór! Od niszowych perfum po pastę do zębów. MDC Cosmetic oferuje ekskluzywne, najlepszej jakości kosmetyki takich marek jak Aésop, David Mallett, Susanne Kaufmann czy Marvis. Koniecznie poproś obsługę o pomoc. Idealnie dobierają produkty do klienta.

FRESHNAILS
Kurfürstendamm 96/Markgraf-Albrecht-Straße,
www.freshnails-berlin.com, €€
W lokalu o nieskazitelnym biało-zielonym wystroju powita cię przyjazny personel. Perfekcyjny manikiur i pedikiur możesz mieć w każdym kolorze, jaki sobie zamarzysz. Nic więcej nie potrzebujesz do relaksu.

SUSANNE KAUFMANN BOUTIQUE SPA W HOTELU DAS STUE
Drakestraße 1,
www.das-stue.com, €€
Tutaj trzeba się wcześniej umówić na wizytę! Popularny Susanne Kaufmann Boutique Spa w hotelu Das Stue to świetne miejsce dla tych, którzy podczas wakacji szukają prawdziwego odprężenia. Świetne zabiegi na twarz dostosowywane indywidualnie do potrzeb skóry klienta. Tylko organiczne produkty marki Susanne Kaufmann.

Tekst Elisabeth Brown, opracowanie Kara Becker