Autorem pierwszej sesji Top Model 3 w Indiach jest Suresh Natarajan. Niepozorny fotograf to prawdziwa gwiazda subkontynentu - pracował dla ELLE, Vogue'a i Harper's Bazaar. Fotografował Dalaj Lamę i największe gwiazdy Bollywood. Do jego klientów reklamowych należą Visa, Dell, IBM, Nokia i Motorola. Jak Suresh Natarajan ocenił pracę z TOP 6 polskiego Top Model 3?

Fotograf narzekał na anemiczne ruchy dziewczyn i brak korespondencji ze strojem. Jak pamiętamy z sesji z Marcinem Tyszką  finalistki Top Model 3 nie radzą sobie najlepiej z  zamaszystymi kreacjami. Teraz pozowały w niesprzyjających warunkach - duża wilgotność powietrza sprawia, że upał w Mumbaju jest nie do zniesienia. Ich stylizacje były wielowarstwowe i mało przewiewne, a Justyna Pawlicka musiała nawet pozować w peruce. Ostatecznie, Suresha Natarajana najbardziej zainspirowała Marcela Leszczak. Zachwyciły go oczy modelki i zrobił jej kilka dodatkowych portretów. W czasie panelu jurorskiego, Marcelę chwalił także projektant Narendra Kumar. Jego zdaniem, dziewczyna ma ogromny potencjał na rynku reklamowym w Indiach.

Mimo falstartu w sesji nieźle poradziły sobie także Renata Kurczab Zuza Kołodziejczyk. Najgorzej wypadły zaś Tamara i Klaudia. Obie nie miały pomysłu na zaprezentowanie kreacji, podnosiły ręce i uwijały się w podskokach. Na ostatecznych zdjęciach straszyły nieobecnymi minami. Dziewczyny mają jednak spory potencjał i dobrze prezentują się na wybiegu. Dlatego z Top Model 3 musiała odejść Justyna Pawlicka. Jej zdjęcie zostało ostro skrytykowane przez Marcina Tyszkę, naszym zdaniem dość niesłusznie. A jak Wy oceniacie zdjęcia z sesji Top Model 3 w Indiach?

W GALERII znajdziecie zdjęcia z pierwszej sesji Top Model 3 w Indiach i kilka zdjęć z bardziej relaksujących momentów pobytu w Indiach >>>

Zobacz także:

Relacja z 12. odcinka Top Model 3 - pierwsze kroki w Indiach >>>

Finałowa szóstka Top Model 3 - o szanse dziewczyn na karierę pytamy Lucynę Szymańską z D'vision >>>