Stało się - w jesienne wieczory powracamy do tradycji oglądania Top Model. To już szósta edycja programu, który daje szansę na zaistnienie w świecie mody. Jako pierwszego na castingu w Warszawie poznajemy Adama Niedźwiedzia z Katowic, który jest zawodnikiem MMA oraz trenuje brazylijskie jiu jitsu. I choć chłopak czaruje jury swoimi niewinnymi oczyma, na co dzień toczy agresywne walki w boksie. Czy taką karierę można połączyć ze światem modelingu, gdzie ważny jest perfekcyjny wizerunek? Oceniający są na tak - ten uczestnik przechodzi dalej. Na castingu pojawiła się również policjantka, cheerliderka, bliźniaki. Jednak uwagę jury przykuł "Jezus", czyli Mariusz Tomczak o biblijnej urodzie i chłodnym, przenikliwym spojrzeniu. Jego wygląd, choć kontrowersyjny, może stać się atutem na sesjach zdjęciowych. Mimo zgrzytu pomiędzy Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim a Joanną Krupą, przeszedł dalej. 

Pierwszą aspirującą top modelką zostaje Adrianna Daniel. 21-latka o nieprzeciętnej urodzie i smukłej sylwetce pojawia się na castingu...z mężem oraz rocznym synem. Dostaje przepustkę do świata mody za ciało, nad którym pracowała po ciąży. Pozytywne wrażenie na jury zrobiła również Ola Zbinkowska z Wrocławia. Dziewczyna ma idealne wymiary, jednak jej lewe ramię zdobi pokaźny tatuaż, mogący być przeszkodą na sesjach zdjęciowych. Pomimo tego zobaczymy ją w następnym etapie, bo, jak sądzi Tyszka, ma osobowość. Pośród przyszłych modelek ma szansę zaistnieć również Zuzanna Matysiak, której pasją od dziecka jest kajakarstwo. I choć zajęła w nim drugie miejsce na mistrzostwach świata, ciągnie ją do innego stylu życia. Przebierania się, pozowania, zabawy. Jak daleko zaprowadzi Zuzę uporczywość sportowca? Zobaczymy w kolejnych odcinkach! 

Na castingu nie mogło zabraknąć również pewnego siebie przystojniaka. Jest nim Daniel Tracz, który modelem chce zostać dla...prestiżu. I kiedy Marcin Tyszka wraz z Kasią Sokołowską mieli powiedzieć stanowsze "nie", Dawid Woliński uratował sytuację. Zabrał chłopaka na backstage, by przebrać go w stylowy garnitur i udowodnić, że nadaje się na wybieg pomimo nadmiaru kilku kilogramów. Na wybiegu Top Model pojawili się także uczestnicy budzący kontrowersję, jak drag queen, modelka plus size, baletmistrz, czy chłopak potrafiący klaskać jedną dłonią. I gdy jurorzy byli już zrezygnowani, pojawił się przed nimi Patryk Grudowicz. Tkliwa historia 19-latka zmiękczyła serca oceniających. Chłopak jest głową swojej wielodzietnej rodziny, odkąd ojciec zostawił jego matkę. Zarabia pieniądze na utrzymanie rodzeństwa i pomaga wychowywać niepełnosprawnego brata. A przy tym posiada cięty język - zdążył dwa razy pouczyć Marcina Tyszkę!

Czego możemy się spodziewać po Top Model 6? Z pewnością solidnej dawki energii, humoru i niekończących się skandali. Przedsmak przyszłych wydarzeń dały nam urywki wyemitowane przed rozpoczęciem programu. Pojawiły się w nich kulisy sesji na dźwigu czy ze szczurami, oraz skandale na wizji przed jury. Jesteśmy ciekawe, kto zostanie tegorocznym odkryciem!

Top model 2016: odcinek 1 - ZDJĘCIA >>