Sądziliśmy, że po Festiwalu Filmowym w Cannes gwiazdy będą miały krótki urlop i czas na regenerację sił. Nic bardziej mylnego! W Wenecji rozpoczęło się Biennale, do kin na całym świecie trafił "Kac Vegas 3", a także "World War Z" w Bradem Pittem w roli głównej.

Również polskie celebrytki nie odpoczywały. W ciągu dwóch tygodni odbyły się cztery pokazy mody ważne dla warszawskiej śmietanki towarzyskiej. Swoje nowe kolekcje zaprezentowali: Joanna Klimas, Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz.

Przy takim natłoku wydarzeń zdecydowaliśmy się na zestawienie najlepszych stylizacji, jednak tym razem zamiast pięciu wybraliśmy 10, miksując nasze rodzime sławy z tymi hollywoodzkimi. 

Zachwyciła nas Angelina Jolie, która po szokującym wyznaniu o podwójnej mastektomii pojawiła się razem ze swoim partnerem w Londynie. Aktorka wyglądała bardzo elegancko w czarnej sukni Saint Laurent. Na naszej liście musiała znaleźć się Kayah w prostej sukience z printem oraz Katarzyna Sokołowska w żółtym komplecie. Słodko i niewinnie prezentowały się Rose Byrne oraz Rachel Bilson

Zobacz: TOP 10 ELLE.pl >>