Tomasz Kot zagra w filmie Marvela? 

Fani produkcji Marvela wyczekują dwóch fimów: „Kapitan Marvel” i „Avengers: Endgame”. Media w ostatnim czasie dużo mówią o nowej produkcji: „The Eternals”. Opowie ona o prawie boskich kosmitach, a jednym z nich ma być Thanos. Będą oni posiadali moce przypisywane bogom, zaś fabuła będzie się rozgrywać na długo przed wydarzeniami pokazanymi w innych produkcjach. Jak to w produkcjach Marvela - główni bohaterowie będą bronić naszej planety przed katastrofą. Według serwisu The Hashtag Show, reżyserka „The Eternals” Chloe Zhao wyznała, że bardzo by chciała, żeby w filmie zagrał Tomasz Kot!

Tomasz Kot zagra w filmie Marvela? Jaką postać?

Tomasz Kot jest typowany przez reżyserkę Zhao do bycia odtwórcą roli Ikarisa - jednej z głównych postaci. Po nieudanej przygodzie z Jamesem Bondem Tomasz Kot ma szansę jeszcze bardziej przeniknąć do świata Hollywood. 

Co ciekawe, Tomasz Kot po zyskaniu uznania wśród twórców całego świata dzięki fantastycznemu występowi w nominowanej do trzech Oscarów „Zimnej Wojnie”, dołączył do agencji aktorskiej United Talent Agency, która obsługuje między innymi Anthony'go Hopkinsa, Harrisona Forda, Ewana MacGregora, czy Benedicta Cumberbatcha. Czy Tomasz Kot ma szansę podbić Hollywood?

Spekuluje się, że film trafi do kin w 2020 roku. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Tomasza Kota w roli mitycznego superherosa! A Wy?