Tom Holland jako Fred Astaire

Podczas konferencji prasowej dotyczącej nowego filmu "Spider-Man: No Way Home", mającej miejsce w Londynie, Tom Holland potwierdził plotki o roli Freda Astaire'a. Jak podał The Associated Press, tym razem Holland zamieni rolę superbohatera na rolę legendarnego aktora, tancerza i piosenkarza w nadchodzącym filmie biograficznym wyprodukowanym przez Sony. 

Och, gram Freda Astaire, tak. Scenariusz pojawił się tydzień temu. Jeszcze go nie czytałem - powiedział Holland

Nominowana do Oscara producentka filmowa - Amy Pascal, w niedawno udzielonym wywiadzie dla GQ, powiedziała, że chce, aby Holland zagrał rolę Astaire'a w nadchodzącym filmie. Aktor potwierdził, że weźmie udział w projekcie, który jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji.

Tom Holland jako ikona muzyki i tańca w najnowszym filmie biograficznym

Najnowsza rola Toma Hollanda, jako kultowego muzyka i tancerza, wydaje się być stworzona dla niego, patrząc na doświadczenie aktora, jako wykonawcy. Gwiazdor rozpoczął swoją karierę aktorską w Londynie, wcielając się w główną rolę w "Billie Elliot the Musical". Astaire również zagrał w wielu musicalach, m.in. na Broadwayu czy West Endzie. Jednak do czasu rozpoczęcia prac filmowych, Holland koncentruje się na swoim ostatnim angażu. "Spider-Man: No Way Home" oficjalnie trafi do polskich kin już 17 grudnia. 

opcjonalny czytnik ekran