Aktor znany z "Peaky Blinders", "Helikoptera w ogniu" i "Dunkierki" oraz gwiazda m.in. telewizyjnej produkcji "Press" podali właśnie do informacji, że urodziło im się drugie dziecko. Okazuje się, że ich syn przyszedł na świat w zeszłym miesiącu - aktorzy wyjątkowo cenią sobie prywatność i życie rodzinne, dlatego do tego momentu zarówno Tom Hardy, jak i jego żona Charlotte Riley, postanowili trzymać tę informację w tajemnicy (wiedzieli o tym tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele pary). 

Teraz, gdy postanowili podzielić się tą nowiną ze światem, zdradzili również, że ich nowe dziecko otrzymało bardzo filmowe imię.

Tom Hardy i Charlotte Riley nie tylko wykonują aktorski zawód, ale należą też do ogromnych fanów kina. Nic więc dziwnego, że nazwali swojego syna na cześć ulubionego filmowego bohatera. A skoro filmem numer jeden jest dla nich "Forrest Gump" z 1994 r. z Tomem Hanksem - dziecko nazwali właśnie Forrest. 

Zobacz też: Dysfunkcyjna rodzina superbohaterów, czyli nowy serial Netflix - "The Umbrella Academy". Będzie hit?>>

Tom Hardy i Charlotte Riley - związek

Tom Hardy i Charlotte Riley poznali na planie filmowym. Romantyczna relacja nie przeszkadzała im jednak w pracy, bo grali razem wielokrotnie: m.in. w "Wichrowych wzgórzach", "The Take" i "Peaksy Blinders". Pobrali się 4 lipca 2014 roku po pięciu latach związku. W 2015 roku urodziło się ich pierwsze dziecko. Aktor wcześniej był żonaty z Sarah Hardy oraz ma syna z nieformalnego związku. 

Więcej: Psychotest - jesteście jak dwie połówki jabłka czy łączy was tylko wspólny adres?>>