Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa

„Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. Rita poczuła dreszcze i miała gorączkę. Żeby zachować się odpowiedzialnie, poddaliśmy się testowi na koronawirusa i okazało się, że jego wynik jest pozytywny" - to napisał w swoim oświadczeniu Tom Hanks wczoraj na Instagramie. Od tego momentu fani aktora na całym świecie żywo interesują się sytuacją i jego stanem zdrowia. 

Idris Elba zarażony koronawirusem. W jakim stanie jest aktor? >>

Wczoraj do stanu zdrowia rodziców odniósł się w mediach społecznościowych syn Toma Hanksa i Rity Wilson - Chet Hanx. "Ich stan jest dobry, czują się dobrze i nie wzniecają paniki. Rozmawiałem z nimi przez telefon. Poddali się koniecznym procedurom i myślę, że nie ma się czym martwić. Doceniam wasze zainteresowanie - dużo miłości" - napisał w swoim poście Chet. 

Dziś na oficjalny profil aktora trafił za to optymistyczny post i zdjęcie, na którym widać uśmiechniętych Toma i Ritę. 

"Witajcie ludzie. @ritawilson i ja chcemy podziękować wszystkim w szpitalu Down Under, którzy opiekują się nami tak dobrze. Mamy Covid-19 i jesteśmy w izolacji, więc nie chcemy przekazać go nikomu innemu. Są tacy, u których koronawirus może prowadzić do bardzo poważnej choroby. To, co możemy zrobić razem, to postępować zgodnie z radami ekspertów i dbać o siebie i siebie nawzajem" - napisał Hanks, podsumowując post zabawną puentą z udziałem baseballu.