Dobre podkłady mają zawarte filtry, są one jednak zazwyczaj na pozimie SPF20. Na lato dostosowania na co dzień to zdecydowanie za mało. BIODERMA wypuściła nowy produkt, jest to ochronny podkład mineralny Photoderm NUDE Touche który ma w sobie SPF50+! Jest to idealne rozwiązanie na lato. Mamy wysoką ochronę i makijaż w jednym do tego naturalne filrtry w 100% mineralne i potrójną ochronę przed promieniowaniem. Filtry mineralne, które działają jak lustro odbijając promienie słoneczne, a te zawarte tutaj dodatkowo nie bielą twarzy jak wiele dostępnych na rynku.


Wraz z marką Bioderma i Agnieszką z kanału Dressed in Mint mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest zestaw dermokosmetyków marki Bioderma o wartości 400 złotych, udział w sesji zdjęciowej do magazynu ELLE i spotkanie z naszym działem urody. Porozmawiamy o sprawdzonych patentach na łączenie makijażu z ochroną przeciwsłoneczną skóry. Całość zostanie opublikowana w sierpniowym numerze Elle.


Co trzeba zrobić, by wygrać?
Odwiedźcie na YouTubie kanał Dressed in Mint i obejrzyjcie odcinek specjalny, w którym Agnieszka zapyta Was o patenty. Pod filmem na YT zostawcie komentarz.

Macie czas od 19 do 27 maja 2017r.!

REGULAMIN