Wśród naszych dzisiejszych propozycji znalazły się: kamera Creative Live! Cam Sync 1080p, gwarantująca najwyższą jakość obrazu i dźwięku, bezprzewodowe słuchawki Sound Blaster JAM V2 oraz wielozadaniowy system głośnikowy.

Niezbędne wsparcie w dzisiejszym świecie

Wideorozmowy za pośrednictwem internetowych komunikatorów na dobre wpisały się w naszą rzeczywistość zawodową. Poranne calle z zespołem, spotkania z klientem i biznesowe prezentacje — wszystko to możemy z powodzeniem zorganizować z domowego biura. Pod warunkiem, że dysponujemy dobrym sprzętem. Zmienił się również nasz sposób spędzania wolnego czasu. Coraz częściej wybieramy oglądanie filmów na VOD zamiast wizyty w kinie, popołudniami gramy w gry na konsoli i odtwarzamy muzykę w serwisach streamingowych. Korzystanie z tych udogodnień również wymaga dostępu do odpowiednich narzędzi.

Zależy Ci na profesjonalnym wizerunku w pracy i rozrywce na najwyższym poziomie, ale jednocześnie nie chcesz zostawiać całych oszczędności w sklepie z elektroniką? Spokojnie! Wysoka jakość wykonania i imponujące parametry techniczne nie zawsze wiążą się z dużym wydatkiem. Właśnie tak jest w przypadku produktów firmy Creative Technology.

Garść konkretów dla technologicznych geeków

Przejdźmy do liczb i technicznego słownictwa. Czym wyróżnia się kamera Cam Sync 1080p od Creative Technology? W minimalistycznej obudowie zamknięto szerokokątny obiektyw o polu widzenia 77 stopni i podwójny cyfrowy mikrofon typu MEMS. Co to oznacza dla użytkownika? Krystaliczną czystość rozmów oraz wyraźny i ostry obraz w jakości Full HD, którego rozdzielczość to nawet 1080p dla 30 klatek!

Niezaprzeczalną zaletą kamery jest intuicyjna obsługa i małe wymagania sprzętowe. Wystarczy podłączyć ją do komputera PC lub Mac poprzez port USB i gotowe! Nie trzeba instalować dodatkowych sterowników i zgłębiać wielostronicowej instrukcji, dlatego jest do doskonały wybór dla osób w każdym wieku. 

Profesjonalistka w domowym biurze, żywa rozmówczyni w oczach bliskich

Mimika i gesty są równie ważnymi elementami komunikacji co wypowiadane słowa. Szczególnie w kontaktach z naszą rodziną i przyjaciółmi, które podobnie jak spotkania zawodowe, często odbywają się za pośrednictwem ekranów. Nie warto pozbawiać się całego spektrum emocji z winy słabej jakości obrazu. Kamera Creative Live! sprawi, że Twoi bliscy poczują, jakbyście rozmawiali w cztery oczy przy kawie!

Ciekawą funkcją jest możliwość obrotu kamery w poziomie o 360°, a w pionie o 30°. Dzięki temu uchwycisz w kadrze wszystkich członków swojej rodziny. A może bierzesz udział w zajęciach jogi czy aerobiku online? Ustaw kamerkę pod odpowiednim kątem, aby prowadzący mógł z łatwością zauważyć niedociągnięcia i korygować Twoją postawę. Pamiętaj jednak, że urządzenie nie będzie śledzić Twoich kroków, kiedy nieszczególnie masz na to ochotę. W trosce o zachowanie prywatności kamera posiada wygodną osłonę obiektywu.

Pełna synchronizacja obrazu i dźwięku

Różnice warto nie tylko zobaczyć na własne oczy, ale też usłyszeć! Idealnym dopełnieniem kamery będzie odświeżona wersja słuchawek Sound Blaster JAM V2 o lekkiej i wygodnej konstrukcji. Bezprzewodowy gadżet wyposażony jest w neodymowe przetworniki i wydajną baterię, która na jednym ładowaniu może pracować do 22 godzin. Łączność Bluetooth 5.0 zapewnia niczym niezakłócone przesyłanie dźwięku. Zaawansowane kodeki audio sprawiają, że jest to niezwykle uniwersalny produkt. Dzięki kodekowi aptX Low Latency możesz komfortowo rozmawiać z bliskimi, oglądać ulubione filmy i grać w gry bez opóźnień dźwięku.

Słuchawki wyposażono w dwa mikrofony z technologią redukcji szumów. Technologia NoiseClean niweluje zakłócenia, z jakimi możemy mieć do czynienia w czasie pracy lub nauki zdalnej. Funkcja skutecznie wycisza dźwięki otoczenia i polepsza jakość rozmowy. Dodatkowo w czasie służbowych spotkań szczególnie przyda się funkcja VoiceDetect, która automatycznie wycisza lub włącza mikrofon. 

A może wielozadaniowość to Twoje drugie imię? Na pewno spodoba Ci się funkcja Multipoint, umożliwiająca płynne przełączanie się między dwoma urządzeniami. Niezależnie od Twoich potrzeb będziesz mogła spędzić w słuchawkach wiele godzin bez cienia dyskomfortu! Waga nieprzekraczająca 84 gram i miękkie wykończenie uczynią z nich idealnego towarzysza treningów, pracy i wieczorów spędzonych w rytmie muzyki.

Relaks po pracy

W ofercie Creative znalazły się niskobudżetowe zestawy głośnikowe w systemie 2.1. Zestawy mogą z powodzeniem stać się zapleczem multimedialnym dla Twojego laptopa i zapewnić optymalne nagłośnienie w salonie. Model SBS E2900 to połączenie radia FM, odtwarzacza MP3 z nośników USB, Bluetooth 5.0 i wejścia Aux dla zewnętrznych urządzeń, takich jak telewizor. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje duet dwóch głośników satelitarnych dalekiego zasięgu i głośnika niskotonowego, nazywanego także subwooferem. To niezbędny element Twojego domowego kina!

Firma Creative Technology to światowy lider w dziedzinie produktów rozrywkowych, z którego rozwiązań korzysta ponad 400 milionów użytkowników. Od lat dostarcza innowacyjnych narzędzi audio i wideo, podnosząc jakość domowej rozrywki.