Rozświetlacz to od wielu miesięcy ulubiony kosmetyk wielu wizażystek, gwiazd, czy fanek kosmetyków. Po prostu nie wyobrażamy sobie makijażu bez tego produktu! Jeśli nie możemy poszczycić się "glass skin", jak Azjatki słynny efekt "glow" uzyskamy właśnie przy pomocy rozświetlacza. Na rynku jest ich całkiem sporo - prawie każda marka kosmetyczna ma swój "hihglighter". Niektóre kosztują mniej niż 50 zł, za inne zapłacimy ponad 200 zł! Ale który z nich jest godny polecenia i inwestycji? W USA niedawno przeprowadzono badania, z a nich jasno wynika, że najlepiej sprzedającym się rozświetlaczem jest...

Słynny rozświetlacz Becca jest teraz przeceniony o 55%! Wiemy gdzie go kupić w niższej cenie >>

To najpopularniejszy i najlepiej sprzedający się rozświetlacz w USA! Kupisz go także w Polsce

Chodzi kosmetyk od marki Becca - orzekła grupa badawcza The NPD Group. Marka znana ze sprzedaży rozświetlaczy może pochwalić się kolejnym sukcesem. Bestsellerowy "Shimmering Skin Perfector Pressed" kupicie również w naszym kraju, a dokładnie w sklepach Sephora. Dostępny jest w dwóch wersjach: minirozświetlacz  w formacie podróżnym kosztuje 76 zł (tylko cztery kolory), a ten o większej objętości 174 zł. Cena nie należy do najniższych, ale ten produkt starcza na bardzo długo (same sprawdziłyśmy!). Rozświetlacz Becca o kremowej formule, ale w formie sprasowanego pudru ma aż 11 odcieni. "Formułę wzbogacono ultra drobnymi, wielobarwnymi i świetlistymi perełkami, które dopasowują się do karnacji i podkreślają jej naturalny blask. Daje kremowe wykończenie i łatwo się aplikuje bez efektu maski. Puder, zainspirowany oślepiającym blaskiem słońca w zenicie, ma eleganckie wykończenie bez brokatowego efektu" - obiecuje producent. 

"Najlepszy rozświetlacz jaki mam. (...) Ma niesamowitą konsystencję, jest intensywny, pięknie i naturalnie wygląda na skórze. Zdecydowanie będę kupować kolejne", " Pięknie rozświetla, miękki w użyciu, nie ściera się w ciągu dnia. Moim zdaniem nie robi typowej taflii, bardziej dzienny glow", "to najpiękniejszy rozświetlacz jaki miałam, tworzy idealną taflę, jest trwały, a kolor champagne pop to mój ideał- cudowne złoto." - można przeczytać na forach internetowych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez beccacosmetics (@beccacosmetics) Kwi 23, 2019 o 2:00 PDT