Rozdział 1: Missoma London

Gdyby dekadę temu ktoś powiedziałby, że zaprojektowana przez nią biżuteria osiągnie status międzynarodowego bestsellera, Marisa Hordern prawdopodobnie wybuchnęłaby pełnym niedowierzania  śmiechem. Bez gruntownie przemyślanego biznes planu, za to z ogromnymi pokładami pasji, znudzona monotonną pracą w korporacji Brytyjka zakłada swoją  własną firmę biżuteryjną. Markę wyróżniać ma estetyka high fashion zestawiona z przystępnymi cenami, na które  (bez długich miesięcy oszczędzania) będzie mogła pozwolić sobie każda dziewczyna z dowolnego kraju w Europie i na świecie. Tak też się stało. Z tą różnicą, że oprócz nich do grona klientek regularnie zaglądających do internetowego butiku Missoma dołączyły słynne influencerki (m.in. Jessie Bush, czyli @wethepeoplestyle), przedstawicielki rodziny królewskiej (Kate Middleton i Meghan Markle) oraz hollywoodzkie gwiazdy, wśród których Margot Robbie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marisa Hordern (@marisahordern) Sty 13, 2020 o 2:14 PST

Rozdział 2: Lucy Williams 

Lucy Williams to z kolei dziewczyna, dla której świat mody nie miał i nie ma tajemnic. Zakochana w Londynie blogerka od początku swojej kariery zawodowej związana była z segmentem fashion. Pracowała  już między innymi jako asystentka stylistki, redaktorka i ceniona w branży konsultantka. Na Instagramie obserwują ją już prawie pół miliona followersów zostawiających dziesiątki tysięcy polubień pod każdym opublikowanym zdjęciem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Unlock your potential (@missomalondon) Lip 16, 2020 o 12:57 PDT

Rozdział 3: Missoma x Lucy Williams 

Pod koniec 2019 roku założycielka angielskiej it-brand i słynna brytyjska it-girl postanowiły połączyć siły, a do sprzedaży trafiła kolekcja 1987 z serii Missoma x Lucy Williams. Ze wszystkich wspólnie zaprojektowanych ozdób największą popularność zyskały pozłacane kolczyki koła koła w 6 wersjach (Chunky Ridge Hoops, Entwine Front Facing Hoops, Entwine Hoops, Chunky Waffle Hoops, Double Square Snake Chain Hoops i Chunky Entwine Hoops) oraz kilku rozmiarach, których ceny zaczynają się od 78 EUR: 

Kolczyki koła z kolekcji Missoma X Lucy Williams / uk.missoma.com

Górnolotne hasła o ogromniej popularności tych - z jednej strony prostych, z drugiej bardzo oryginalnych - okrągłych kolczyków padają tu nie bez powodu. Dowody?

Zdjęcia gwiazd światowego formatu z Bellą Hadid i Alexą Chung na czele oraz ósma pozycja w rankingu najbardziej pożądanych/najlepiej sprzedających się elementów garderoby drugiego kwartału 2020 roku wg zespołu analityków Lyst. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner) Gru 4, 2019 o 3:56 PST

Ujawniono ranking 10 najbardziej pożądanych marek oraz elementów garderoby drugiego kwartału 2020 roku>>

Kolczyki koła, które warto dodać „do obserwowanych”

Minimalistyczne kolczyki koła to biżuteryjny odpowiednik wysokogatunkowego, świetnie skrojonego T-shirtu: można znaleźć je praktycznie wszędzie, jednak poszukiwania tych idealnych potrafią trwać latami, dlatego... Przybywamy z pomocą! Efekt współpracy brytyjskiego brandu Missoma z Lucy Williams to tylko jeden z naszych redakcyjnych zachwytów. Lista godnych polecenia adresów oraz konkretnych modeli kolczyków typu hoop – zarówno tych bardziej, jak i mniej klasycznych – jest dłuższa. Wśród naszych faworytów Samira od Jennifer Fisher (ulubionej marki Hailey Bieber, która z okrągłych kształtów wiszących w okolicach uszu uczyniła swój znak rozpoznawczy), Baby Amalfi Tube Hoops z oferty Luv Aj, gdzie w biżuterię zaopatrują się najbardziej stylowe dziewczyny z LA, cieniutkie koła z żółtego złota próby 585 ozdobione zawieszkami z naturalnych pereł (to projekt Agnieszki Rosy) oraz nadmuchane literki „C” z trójwymiarowymi kulkami, które na poddaszu jednej z warszawskich kamienic projektuje i ręcznie wykonuje wyjątkowy duet stojący za powstaniem nowej marki Maar: 

Ce gold earrings / Maar

Samira Hoops / Jennifer Fisher

BABY AMALFI TUBE HOOPS- GOLD / Luv Aj

5 modnych ozdób i dodatków, z którymi nie rozstają się stylowe Francuzki>>