W końcu wiemy coś więcej! Pierwsze plotki na temat Fenty Skin pojawiły się w kwietniu tego roku. Wokalistka w rozmowie z redakcją Vogue UK przyznała, że Fenty Skin jeszcze w tym roku trafi do sprzedaży. Wówczas nie ujawniono dokładnej daty premiery nowych kosmetyków do pielęgnacji. Dziś już znamy kolejne szczegóły!

To już oficjalne! Rihanna promuje nową markę  Fenty Skin. Kosmetyki do pielęgnacji trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu!

"Pielęgnacja twarzy pokazuje całą prawdę. Działa lub nie. Nie ma czego ukryć"  - przyznała Rihanna w rozmowie z brytyjskim magazynem. Fenty Skin dedykowane będzie całkowicie pielęgnacji, a prace nad tym projektem trwały od marca zeszłego roku. To właśnie wtedy celebrytka zastrzegła nazwę brandu w amerykańskim urzędzie patentowym. W opisie mogliśmy przeczytać, że Fenty Skin będzie specjalizował się w "leczniczych i nieleczniczych produktach do skóry, mydłach, produktach do pielęgnacji ciała i higieny osobistej (z wyłączeniem kosmetyków kolorowych i perfum) oraz powiązanych akcesoriach.

Zaledwie kilka godzin temu do sieci trafił pierwszy filmik promujący Fenty Skin. Widać na nim jak Rihanna zmywa twarz specjalnym płynem, a potem nawilża skórę kilkoma produktami. Powstał już instagram, twitter, facebook, youtube i tiktok dedykowany właśnie Fenty Skin. Osoby, które udostępnią swój email na stronie fentyskin.com będą mogły zrobić pierwsze zakupy już 29 lipca. Oficjalna premiera nastąpi dwa dni później, a mianowicie 31 lipca. 

Czy Rihannie potrzebna jest jeszcze jedna marka? Zainteresowanie jest ogromne - w ciągu 10 godzin instagramowy profil Fenty Skin zebrał już ponad 100 tysięcy obserwatorów, poza tym, jej klienci są przyzwyczajeni do tego, że wokalistka sygnuje swoim nazwiskiem tylko produkty wysokiej jakości, czego dowodem są np. kosmetyki do makijażu Fenty Beauty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FENTY SKIN (@fentyskin) Lip 14, 2020 o 1:56 PDT