Na dodatek jest kilka lat starsza od ulubieńca Hollywood! A jeszcze kilka tygodni temu fani twierdzili, że Timothée Chalamet spotyka się z Seleną Gomez. To była jedynie plotka, która stała się viralem na TikToku. Jak to możliwe? Filmik, w którym było widać zdjęcia całującej się pary - tak, chodziło o Selenę Gomez i Timothée Chalameta, spowodował dyskusję wśród fanów. Niestety aktorzy poznali się w 2017 roku na planie filmu "A rainy day in New York" w reżyserii Woody'ego Allena i to właśnie stamtąd pochodziły fotografie, które narobiły tyle zamieszania. Okazuje się, że tym razem to nie jest tylko wymysł internautów. Paparazzi zdobyli na to dowód!

Timothée Chalamet ma nową dziewczynę? Paparazzi uchwycili parę na wspólnych wakacjach. Kim jest jego partnerka?

Gwiazdor właśnie spędza wakacje w popularnym meksykańskim kurorcie Cabo San Lucas. Paparazzi nie tylko uchwycili 24-letniego aktora bez koszulki, ale i z jego nową partnerkę, również aktorkę. Zdjęcia całującej się pary już są hitem na portalu TMZ. A wybranką Timothee Chalemeta została o sześć lat starsza Eiza Gonzalez! Nie wiadomo na razie, jak się poznali i ile ta relacja już trwa. 

Eiza Gonzalez / Getty Images

Przypomnijmy, Timothée Chalamet wcześniej spotykał się z Lily-Rose Depp. Ich związek rozpoczął się pod koniec 2018 roku, a ostatnie zdjęcia pary pochodzą z września ubiegłego roku (chodzi o słynne fotografie z wakacji na Capri, gdzie paparazzi uchwycili całującą się parę). W maju tego roku do mediów trafiła informacja, że para rozstała się, prawdopodobnie kilka tygodni wcześniej.