Margot Robbie w przepięknej kreacji Chanel weszła na czerwony dywan w błysku dziesiątek fleszy. Aktorka nominowana w tym roku do statuetki w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa" za rolę w filmie "Gorący temat" miała tu mocną konkurencję i raczej od początku było wiadomo, że Oscara nie otrzyma. Mimo świetnej, skądinąd kreacji aktorskiej. 

Margot Robbie w stylizacji od polskiej projektantki. Co miała na sobie gwiazda? >>

Oscary 2020: najlepsze memy. Z czego śmiali się internauci? >>

W tym samym czasie na czerwonym dywanie pojawił się Timothée Chalamet (w szykownym mundurku Prady), który promował w Los Angeles "Małe Kobietki" nominowane tego wieczoru w sześciu kategoriach. Fotoreporterzy przez chwilę robili gwiazdom ujęcia osobno, ale aktor postanowił zmienić pozowanie solo w najbardziej uroczy duet czerwonego dywanu.

Chalamet podszedł do Margot i zrobił klasyczny zabieg viralowy w postaci tzw. "photobomb" - wtargnięcia na zdjęcie. Zaskoczona Margot, orientując się, co się dzieje, zareagowała tak spontanicznie, jak w towarzystwie Timothée mogłaby zaregować każda dziewczyna. Zresztą zobaczcie sami:

Zdjęcie aktorki trzymającej w dłoniach twarz łobuzersko uśmiechniętego Chalameta natychmiast zaczęło bić rekordy pobrań na stronach agencji zdjęciowych i trafiło pod nagłówki wszystkich najważniejszych tytułów. Co więcej - już wkrótce takich wspólnych scen będzie więcej. Timothée Chalamet i Margot Robbie pracują nad wspólnym filmem. 

Margot, we feel you :)

Oscary 2020: najpiękniejsze suknie gwiazd [STYLIZACJE, KREACJE, ZDJĘCIA] >>

Oscary 2020: Natalie Portman znów krytykuje Hollywood. Jej suknia miała przesłanie. Jakie? >>