O tej skutecznej metodzie walki z nadprogramowymi kilogramami pisaliśmy już wcześniej (zobacz tu). Ten rewolucyjny zabieg opatentowany przez hiszpańskich naukowców jest dostępny w klinice Abacosun. Therapy Cool niszczy komórki tłuszczowe, modeluje ciało oraz przyspiesza spalanie kalorii i powoduje odmłodzenie metabolizmu. To nie jest kolejna obietnica szczuplejszego ciała, tylko metoda bazująca na osiągnięciach i badaniach naukowych oraz genialnej zdolności naszego organizmu do samoregeneracji.

Zabieg bazuje na zastosowaniu dwóch zaawansowanych metod terapeutycznych:

kriolipolizy – komórki tłuszczowe są poddane działaniu niskiej temperatury, gdzie w sposób selektywny i kontrolowany są niszczone bez naruszenia otaczających struktur. Efekt? To wyszczuplone i wymodelowane ciało.

terapii kontrastami - Ta metoda uruchamia w organizmie skomplikowane procesy naprawcze oddziałując na wszystkie jego funkcje. Twoje ciało zostanie zawinięte w kombinezon i w trakcie zabiegu będzie poddane naprzemiennym zmianom temperatury. Efektem jest polepszony metabolizm i odmłodzenie organzimu.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź tu.