Od kilku miesięcy trwają przygotowania do kolejnych sezonów "The Crown". To, co spędza wielu fanom sen z powiek to nowa obsada w serialu. Już na samym początku twórca tego serialu na Netflix zapowiedział, że w 3. serii nastąpi zmiana ekipy. Niestety, ci sami aktorzy nie mogą wcielać się w osoby starsze od nich o 30 (czy więcej) lat. Dlatego musieliśmy pożegnać się ze Mattem Smithem i genialną Claire Foy, która za udział w tym serialu otrzymała Złotego Globa w 2016 roku. Kto zatem pojawi się w nowem sezonie "The Crown"? Już kilka miesięcy temu potwierdzono udział Olivii Coleman, wiadomo również, że Helena Bonham Carter to "nowa" księżniczka Małgorzata, a księcia Filipa zagra Tobias Menzies ("Underworld: Wojny krwi", "Outlander", Terror"). Widzowie poznali również odtwórczynię legendarnej premier Wielkiej Brytanii, Margaret Tatcher, a jest nią Gilliam Anderson. Jednak Żelazna Dama pojawi się dopiero w 4. sezonie "The Crown". A co z Dianą Spencer?

The Crown 4: jak wygląda serialowa księżna Diana? Są już pierwsze zdjęcia z planu produkcji Netflix >>

"The Crown": Netflix ujawnił datę premiery 3. sezonu serialu! >>

"The Crown": pierwsze zdjęcia z 3. sezonu >>

"The Crown": debiutantka wcieli się w Dianę Spcencer!

Fani od dawna zadawali sobie to pytanie: "komu przypadnie rola Diany Spencer"? Początkowo do roli Diany typowano m.in. Florence Pugh z "Małej doboszki" oraz Lucy Boynton z "Bohemian Rhapsody". Teraz już wiemy, że angaż do "The Crown" otrzymała debiutantka. To Emma Corrin. Brytyjka ma na swoim koncie jeden odcinek w serialu "Grantchester" oraz dopiero co ukończony film "Misbehaviour" z udziałem Keiry Knightley, Suki Waterhouse, a także Gugu Mbatha-Raw. U jej boku pojawi się Josh O'Connor, czyli serialowy książę Karol. 

"Emma ma genialny talent, który natychmiast nas wszystkich zauroczył. (...) Poza niewinnością i urodą młodej Diany, ma w sobie również złożoność, a to jej pomoże pokazać tę niezwykłą kobietę, która najpierw była anonimową nastolatką, a potem stała się najbardziej wpływową kobietą swojego pokolenia" - powiedział Peter Morgan, czyli twórca serialu "The Crown".

Przypomnijmy,  Netflix zamówił 6. sezonów "The Crown".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

overjoyed, over the moon and incredibly honoured what a project to join @thecrownnetflix

Post udostępniony przez Emma Corrin (@emmalouisecorrin) Kwi 9, 2019 o 9:03 PDT