Tak, przeczucie cię nie zawiodło – mowa o Estée Lauder Double Wear Stay In Place Make-up. Legendarny podkład o 24-godzinnej trwałości i wysokim stopniu krycia stał się ulubieńcem Polek. Jest niezastąpiony na wielkie wyjścia – z nim przetrwasz najbardziej szaloną imprezę (sprawdziłyśmy to na własnej skórze) albo stresujące wystąpienie (jest odporny na pot). Wizażyści często sięgają po niego robiąc makijaże ślubne, bo tylko Double Wear jest w stanie pozostać na skórze w nienaruszonym stanie aż do białego rana. I choć jego cena regularna nie należy do niskich, to w czasie Black Friday możesz kupić go o wiele taniej.

Podkład jest nie do zdarcia! Mam cerę mieszaną w stronę tłustej - fluid trzyma się cały dzień od wczesnego poranka do późnego wieczora bez jakichkolwiek poprawek. Jest on taki pół-matowy przez co wygląda dosyć naturalnie. Konsystencja jest lejąca, dzięki czemu produkt jest wydajny. Co do zapachu, to może nie jest on zbyt piękny, ale po chwili na twarzy staje się całkowicie niewyczuwalny. No i kwestia dosyć ważna przy tym podkładzie - krycie. Coś niesamowitego. Jedna cienka warstwa jest w stanie pokryć naprawdę widoczne blizny i niedoskonałości, ale nie tworząc przy tym "maski". Podkład jak najbardziej polecam, super!” – to jedna z wielu pozytywnych opinii na temat Double Wear, które można znaleźć w internecie.

Jak nakładać podkład Double Wear, aby był niewidoczny? >>> 

Gdzie kupić Double Wear podczas Black Friday 2019?

Perfumerie doskonale zdają sobie sprawę, że podkład Estée Lauder to jeden z najbardziej pożądanych kosmetyków do makijażu, na który polują ich klientki w Czarny Piątek. Dlatego też co roku przygotowują atrakcyjne obniżki. Douglas obniżył cenę Dobule Wear o 25%. W Sephorze kupisz go jeszcze taniej – sieciówka ogłosiła na niego rabat 30%. Kolejna popularna perfumeria internetowa, Notino.pl, oferuje rabat 12%. Z kolei na E-Glamour możesz liczyć na cenę niższą o 11%. Pospiesz się, bo najpopularniejsze odcienie szybko znikają.

Zobacz też: Najlepsze kosmetyki do makijażu, które chcemy kupić na Black Friday 2019