Praca w redakcji to niemal nieustanny kontakt ze światem, a obserwatorzy na Instagramie czy TikToku czekają na wartościowy i jakościowy content. Dlatego to właśnie telefon stał się największą ofiarą naszych wysokich wymagań, bo kiedy wybieramy sprzęt do pracy to chcemy, aby stanął na wysokości zadania. Rzadko zdarza się, żeby aparat telefonu robił doskonałe zdjęcia nocą czy przy słabym oświetleniu, o czym przekonałyśmy się podczas robienia relacji z ostatniej nocy Oscarowej. Dlatego tym bardziej cieszy nas premiera nowego modelu OPPO – Reno5 5G, który w żaden sposób nie ogranicza naszej kreatywności.

Inteligentny aparat

Najnowszy model został wyposażony w niezbędne, według nas, funkcje. Pierwsza to AI Hightlight Video. To właśnie dzięki niej obraz będzie znacznie bardziej wyraźny, a kolory pozostaną naturalne. Przy słabym oświetleniu w inteligentny sposób poprawi jasność i jaskrawość barw, a tryb Ultra Night Selfie rozświetli też zdjęcia robione przednim aparatem.

Największe wrażenie zrobił na nas tryb Dual-View Video, który umożliwia nagrywanie wideo z dwóch perspektyw jednocześnie. Oznacza to, że w tej samej chwili można złapać obraz z przedniej i tylnej kamery. To absolutnie genialne rozwiązanie, o które nikt nie prosił, ale wszyscy potrzebowali. Sprawdźcie jak wykorzystałyśmy ten tryb do stworzenia wideo z najmodniejszymi stylizacjami na wiosnę.

Dodatkowo ultrastabilizacja wideo 3D nie ogranicza mobilności – film, który nagracie podczas spaceru będzie wyglądał tak, jakbyście używały profesjonalnego gimbala.

Wszystkie te funkcje znajdują się w stylowym, wykończonym niebanalną fakturą – obudowa jest chropowata i nie łapie odcisków palców – lekkim oraz smukłym smartfonie, który do 100% naładuje się w 35 minut. Co by nie mówić, niezwykłą oszczędnością czasu jest też to, że zdjęcia czy wideo nagrane tym telefonem nie wymagają już za dużo obróbki. Dzięki temu filmy na naszego TikToka możemy nagrywać w błyskawicznym tempie  zobaczcie same poniżej

@elle.polska

1, 2, 3 czy 4? Wiosenne outfity w stylu #ELLE uchwycił smartfon OPPO Reno5 5G Film Your Story z serią OPPO Reno5 5G - klikajcie w bio!

♬ dźwięk oryginalny - ELLE Poland

Więcej informacji o najnowszym modelu OPPO znajdziecie na oppo.com.