Gdy pod koniec miesiąca Netflix ogłasza swoje premiery na kolejny miesiąc wielu widzów czuje dreszczyk emocji. Co tym razem zaproponuje nam platforma? Oprócz własnych seriali, filmów i dokumentów, ten serwis VOD ma w swojej bazie sporo tytułów na licencji. Chodzi głównie o kultowe seriale jak np. "Przyjaciele", "Teoria wielkiego podrywu", "Jako poznałem waszą matkę" czy "Mad Men", a także filmy, które docenili nie tylko krytycy, ale i fani kina. Jednym z nich jest produkcja z gwiazdą amerykańska kina, która już za kilka dni zniknie z Netflixa.

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Ten słynny film na Netflix zaraz zniknie z platformy. Chodzi o hit z Timothée Chalametem!

Domyśliliście się o jaki tytuł chodzi? To film, w którym jedną z głównych ról gra Timothée Chalamet, co więcej, to właśnie dzięki tej produkcji zyskał uznanie prasy jak i widzów. Oczywiście chodzi o słynne "Tamte dni, tamte noce" w reżyserii Luci Guadagnino. U boku Chalameta wystąpił Armie Hammer. Produkcja na podstawie powieści Andre Acimana narobiła tyle szumu, że twórcy podjęli się zrealizowania kolejnej części. W marcu tego roku potwierdzono, że odtwórcy głównych ról znów wrócą na plan filmowy.

Film "Tamte dni, tamte noce" będzie na Netflix jeszcze tylko przez kilka dni. Tytuł zniknie z platformy 24 maja. O czym jest produkcja?

"Północne Włochy, lato 1983 roku. Elio Perlman, błyskotliwy siedemnastolatek o amerykańsko-włoskim pochodzeniu, spędza wakacje w XVII-wiecznej willi, komponując i grając muzykę klasyczną, czytając i flirtując ze swą przyjaciółką Marzią. Cieszy go każda chwila spędzona w willi, zwłaszcza że za kompana ma swego ojca, szanowanego profesora specjalizującego się w greko-romańskiej kulturze, oraz matkę Annellę, tłumaczkę, która uczy chłopaka rozkoszować się kulturą i przyrodą Włoch. Obycie i wykształcenie oraz talent Elia sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z dorosłym, w pełni ukształtowanym mężczyzną, a jednak wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć – zwłaszcza w obcej mu dotąd dziedzinie – miłości. Pewnego dnia do willi przybywa Oliver, młody amerykański stypendysta, pracujący z ojcem Elia nad swym doktoratem. W porażająco pięknych krajobrazach spalonej słońcem Italii Elio i Oliver odkrywają odurzającą siłę wzajemnego przyciągania. To lato zapamiętają na zawsze" - brzmi opis dystrybutora.