Koktajl ziołowy albo tzw. wcierka to nowy produkt polskiej marki Barwa z linii ziołowej. Krakowska marka wypuściła właśnie na rynek wzmacniającą wcierkę, która nie zawiera alkoholu. Kosmetyki z tej kolekcji przeznaczone są szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i bardzo osłabionych. Bazują na znanych w Polsce, od pokoleń, roślinnych ekstraktach i tradycyjnych recepturach.

Czy warto trzymać kosmetyki w lodówce? >>

Włosy jak tafla wody. Sprawdź, jak uzyskać taki efekt >>>

Jak działają wcierki?

Wcierki są płynnymi odżywkami wzbogaconymi ziołowymi wyciągami, które wnikają w głąb skóry. W ten sposób wzmacniają cebulki oraz stymulują wzrost tzw. baby hair. Włosy rosną mocniejsze i grubsze, stają się bardziej odporne na uszkodzenia.

W składzie ziołowego koktajlu znajdziemy, m.in. wyciąg z młodych pędów skrzypu polnego, ekstrakt z liści pokrzywy, brzozy oraz szałwii. Płyn jest przeznaczony dla osób, które chcą przyspieszyć wzrost włosów lub zmagają się z ich wypadaniem. Krakowska marka Barwa słynie z bardzo atrakcyjnych cen. Nie inaczej jest w tym przypadku. Wcierka kosztuje 9,99 złotych

Lubicie wspierać polskie marki kosmetyczne? TU znajdziecie eko kosmetyki "made in Poland", które podbiły nasze kosmetyczki. Wśród nich olej z pestek śliwki od Ministerstwa Dobrego Mydła i masła do ciała YOPE.

Ta gąbka do makijażu ma ponad 2,5 tysiąca pozytywnych recenzji! Kupicie ją za nieco ponad 20 zł >>