Wspaniała wiadomość! Netflix kolejny raz zrobił ukłon w stronę osób, które nie mają konta na platformie. Pod koniec zeszłego roku za darmo udostępniono film świąteczny "Klaus". Ta sama produkcja zdobyła potem nominację do Oscara dla najlepszego długometrażowego filmu animowanego. Teraz nadszedł czas na kolejny, walentynkowy prezent od Netflix. I to nie byle jaki, chodzi o premierę nowej komedii romantycznej. Na dodatek nie trzeba się rejestrować w serwisie.

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Filmy romantyczne na Netfliksie >>

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Ten film obejrzysz na Netflix za darmo! Chodzi o nową komedię romantyczną

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham"

Nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności. 12 lutego na Netflix trafiła druga część hitu z 2018 roku, a mianowicie "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham" i to właśnie ten tytuł można obejrzeć bezpłatnie, bez podawania swoich danych. O czym jest ta komedia romantyczna? "W tym roku Lara Jean i Peter nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje „prawdziwe pierwsze razy” - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot, przyjaciółki Chris i swojej nowej powierniczki sekretów - Stormy. Ale kiedy John Ambrose, inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?" - możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej. W głownych rólach znów pojawią się ulubieńcy instagrama, czyli Lana Condor i Noah Centineo.

Słynne filmy, w których znajdziesz inspiracje na ślub czy wesele >>

Filmy na Walentynki >>

Przypomnijmy, pierwsza część "Do wszystkich chłopców, których kochałam" w przeciągu kilku tygodni stała się popularnym tytułem. Film oglądały zarówno nastolatki, jak i kobiety po 30-tce i 40-tce. Produkcje oparto na podstawie trzech części powieści napisanych przez Jenny Han.

Ten film Netflix pobija wszelkie rekordy oglądalności. Nowy hit platformy zdobędzie 90 milionów wyświetleń? >>

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": oficjalny zwiastun

Ten nowy serial Netflix ma rekordowe wyświetlenia! Oglądało go więcej osób niż "Stranger Things 2" >>