Wydawać by się mogło, że praca z domu będzie sprzyjać regularnemu gotowaniu. W końcu więcej czasu dla siebie, zaoszczędzonego na dojazdach czy pracy zdalnej. Jednak przez ostatni rok wiele z nas przekonało się, że prawda jest dość okrutna, a work-life balance trudny do osiągnięcia. Dlatego zaczęłyśmy szukać rozwiązań, które pomogłyby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A czy może być coś przyjemniejszego od świadomości, że ktoś gotuje za nas i daje nam jeszcze możliwość wyboru tego co zjemy? Ciężko nam to sobie wyobrazić.

Szeroki wybór menu

Jeśli kiedykolwiek wśród swoich znajomych podejmowałyście temat diet pudełkowych to na pewno słyszałyście o Nice To Fit You. NTFY to catering, który oferuje największy na rynku wybór diet. W swoim menu, od niedawna, ma aż 7 różnych: Smart, Classic, Vegan (która jest rewolucją w świecie diet pudełkowych), Veggy, Balance, Active i Foodie. Do wyboru są również trzy pakiety od Basic, który umożliwia codzienny wybór spośród 20 dań, po ten najbardziej rozbudowany, czyli Super 35. W ich obrębie macie możliwość dowolnego miksowania diet, dzięki czemu macie pewność, że to co znajdziecie pod swoimi drzwiami następnego dnia będzie Wam smakować. A co by nie mówić to między innymi brak możliwości wyboru tego co zjemy na następny dzień, sprawiał, że rezygnowałyśmy z diety pudełkowej (w końcu nie każdy musi lubić naleśniki z owocami czy owsiankę). 

Ponadto catering zadbał o to, żeby zamawianie posiłków i moderowanie swoim kontem było naprawdę proste. Dzięki aplikacji mobilnej możecie na podstawie składów, zdjęć (!) i ocen decydować jak będzie wyglądało wasze menu oraz bez problemu przełożycie dzień dostawy, jeśli w ostatniej chwili coś wam wypadnie.

Catering zaangażowany społecznie

NTFY to marka niezwykle świadoma, dzięki czemu wy, zamawiając w niej swój catering, również będziecie wspierać różne akcje pomocy. W obecnej sytuacji angażuje się w akcje Rabat dla medyka, w święta Bożego Narodzenia zorganizowała akcję Bezgłodni w Wigilię, podczas której rozdała posiłki aż 700 potrzebującym osobom, a na Dzień Ziemi, który był 22 kwietnia, postanowiła wesprzeć nietoperze z Doliny Bystrzycy. To dodatkowy wielki plus i argument za tym, żeby wybrać właśnie ten catering.