W ostatnich miesiącach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, przekonaliśmy się jak ważne jest nasze zdrowie i dbanie o własny organizm. Staramy się już nie tylko unikać skupisk ludzi i nosić maseczki, ale także dbać o swoją kondycję fizyczną i dietę. Poza sportem, stawiamy więc na coraz więcej warzyw i owoców w diecie, a coraz mniej przetworzonej żywności. W tym wszystkim liczymy też na pomoc nowych technologii, które cały ten proces mają nam znacznie ułatwiać. 

Założona w 1984 roku marka Haier produkuje elektronikę użytkową - taką, która naprawdę ułatwia życieOpierając się na kluczowych wartościach, czyli jakości i niezawodności, od 11 lat jest nr 1 na świecie w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, a z roku na rok oferuje coraz to doskonalsze, jeszcze bardziej nowoczesne i innowacyjne produkty. Jednym z nich jest lodówka zawierająca system antybakteryjny i technologie Fresher Techs - Haier HB18FGSAAA. Dzięki niemu latem truskawki dłużej pozostają smaczne, a ryby są świeże i bezpieczne do spożycia. Dodatkowo, lodówka posiada funkcję szybkiego chłodzenia (coś, co teraz szczególnie nam się podoba!), a także utrzymywania odpowiedniego poziomu wilgoci - to jednak nie wszystko!

Ekskluzywne technologie Fresher Techs

To sprytne innowacje technologiczne działające we wszystkich obszarach chłodziarki, umożliwiające regulację i optymalizację panujących w niej warunków w taki sposób, aby żywność dłużej zachowywała wartości odżywcze i wysoką jakość. Rozwiązania zastosowane w lodówce Haier to nie tylko gwarancja świeżości produktów spożywczych, ale także wygody i najwyższej higieny.

Jak to działa?

  • Technologia antybakteryjna ABT - wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w powietrzu krążącym w chłodziarce. Dzięki cyrkulacji czystego powietrza produkty zachowują swój doskonały aromat i wartości odżywcze - są po prostu zdrowsze. 

  • Osłona Fresher Shield - stanowi uzupełnienie technologii Total No Frost firmy Haier. To jedna z doskonałych innowacji Fresher Techs, która sprawia, że szron jest usuwany automatycznie z chłodziarki w sposób ciągły. Osłona minimalizuje ilość powietrza, która może się wydostawać z chłodziarki w trakcie tego procesu. Zapobiega to wahaniom temperatury, a zatem gwarantuje, że żywność będzie zawsze przechowywana w optymalnych warunkach.

  • Fresher Pad -  aluminiowa taca umożliwiająca bardzo szybkie i głębokie zamrażanie jedzenia. Ten przyspieszony proces pomaga zachować wartości odżywcze produktów, „zamykając” je wewnątrz zamrożonej żywności. Ta innowacja nie tylko zwiększa wygodę, ale również sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu Twojej rodziny. Dodatkowo, płytka utrzymuje poziom zamrożenia jeszcze przez kilkadziesiąt minut od wyjęciu z lodówki, dzięki czemu w domowych warunkach będziecie mogli przygotować pyszne tajskie lody. Dodatkowo, tacka umożliwi Wam również podanie zmrożonych deserów podczas letnich, ogrodowych przyjęć - lody zachowają swoją temperaturę i nie rozpuszczą się. 

  • Czujniki Fresher Sensors -  zamontowane na wszystkich półkach chłodziarki czujniki monitorują temperaturę i zapewniają dopływ zimnego powietrza do tych miejsc, w których jest potrzebne. Ta sprytna innowacja umożliwia szybkie doprowadzenie żywności do optymalnej temperatury z zachowaniem cennych składników odżywczych, a jednocześnie optymalizuje zużycie energii i wydłuża okres przechowywania produktów.

  • Strefa Dry Zone  - w lodówce HAIER HB18FGSAAA to miejsce stworzone z myślą o przechowywaniu mięsa, ryb, i nabiału. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

  • Moist Zone - to specjalna komora służąca do przechowywania warzyw i owoców w optymalnych dla nich warunkach. Szuflada została wyposażona w specjalne systemy do monitorowania i samoczynnej regulacji poziomu wilgotności, dzięki temu na dłużej zachowają świeżość oraz cenne składniki odżywcze.