Zodiakalne femmes fatales - Skorpion

Skorpion jest zodiakalną femme fatale, co do której nikt nie ma wątpliwości. To kobieta mająca ogromną wyobraźnię i usta, z których wielokrotnie tryska jad. Nie interesuje jej nikczemność czy przeciętność w prostej formie. Ona bierze od życia najlepsze kąski. Pierwszą rzeczą, jaką dostrzegają w niej mężczyźni, jest niezwykła uroda i tajemnicze oczy. Ognista "Skorpionka" doskonale wie, jak zahipnotyzować ofiarę. Jej spojrzenie otępia uczucia oraz blokuje racjonalne myślenie. Na szczęście nie wszystkim grozi niebezpieczeństwo. Wybiera mężczyznę, który jest co najmniej równy jej, jeśli nawet nie silniejszy i potężniejszy. To musi być facet pewny siebie, zdolny do prowadzenia wysoce intelektualnych rozmów czy niezwykłych gier erotycznych w łóżku. Kochanek karmiący jej serce i duszę. Kobiety Skorpion nie interesuje cały świat, a jedynie fragment mikrokosmosu, który zbudowała dla siebie oraz swojego partnera. Za złe zachowania kara na zimno. Poczeka chwilę i uderzy, kiedy przeciwnik spodziewa się tego najmniej. Uważa się za niekwestionowaną władczynię męskiego serca. Potrafi wykopać z głębi duszy mężczyzny jego najmroczniejsze sekrety.

Zodiakalne femmes fatales - Strzelec

Kobiety Strzelce są w stanie uwieść każdego mężczyznę za pomocą gier umysłowych. Żądza przygód zmusza je do eksperymentowania. Dla nich tabu nie istnieje. W łóżku potrafią zajść bardzo daleko i spełnić swoje najśmielsze fantazje. Przy tym zawsze mówią to, co myślą w danej chwili. Mężczyźni, którzy są niepewni siebie, mogą być nimi przerażeni. Temperament zodiakalnej łowczyni bywa przytłaczający dla tych, którzy chcą spokojniej partnerki. To zmusza ją do ciągłego szukania oraz częstego zmieniania kochanków. Związek kończy się szybko, jeśli ktoś zawiedzie kobietę spod tego znaku. A może dojść do tego bardzo łatwo, bo ona jest znana z braku cierpliwości. Jednak gdy naprawdę się zakocha, stanie się gotowa na poświęcenia i lojalna do grobowej deski. Zazdrość wzbudza w niej gniew, toteż kiedy ją poczuje, zrobi wielką scenę, nawet w miejscu publicznym. Zaledwie dwie godziny później znów będzie potulną owieczką, jakby nic się nie wydarzyło. Relacja miłosna jest centrum jej życia, toteż lubi nadawać temu odpowiedni smak. 

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku >>

Zodiakalne femmes fatales - Lew

Astrologiczna Lwica jest kobietą skrajności. Jeśli kocha mężczyznę, wzgórza się poruszą. Jeśli nie, jej nienawiść nie będzie mieć końca. Mimo że w rękach swojego mężczyzny wykazuje pewien obraz władzy i nietykalności, potrafi zamienić się w słodkiego kotka. W związku uwielbia być autorytetem, a jej partner musi być mistrzem w łóżku. Kiedy ktokolwiek spełnia te warunki, staje się spełniona emocjonalnie. Jednak to nie jest takie proste. Kobieta Lew oczekuje, że przez 24/7 będzie podziwiana przez swojego faceta. Chce być traktowana jak arcydzieło, nieporównywalne z niczym innym. Zawsze uważa, że intelektualnie znajduje się przynajmniej jeden szczebel wyżej niż jej życiowy partner. Stwarza iluzję, w której sama żyje i po swojemu przekształca rzeczywistość. Bajka Lwicy zaczyna się rozpadać, kiedy mężczyzna odmawia jej seksu. Niezależnie od podanego argumentu, ego tej femme fatale tego nie przetrawi. Przygotuje długi wykład moralny oraz prędko wymyśli okrutną zemstę. Lwica ma surrealistyczną zdolność przekonywania innych, że wszystko jest tylko czarno-białe, bez żadnych odcieni szarości pomiędzy.

Znaki zodiaku toksyczne w związkach >>