Jeśli interesujecie się kosmetykami, a zwłaszcza tematem pielęgnacji to z pewnością o niej słyszeliście. Joanna Czech, Polka od lat mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, jest jedną z najbardziej rozchwytywaną kosmetyczką (po ang. facialist) za oceanem. Lista jej sławnych klientek jest bardzo długa. Na zabiegi do Czech chodzą m.in. Jennifer Aniston, Bella Hadid, Anja Rubik, Lily Aldridge, Doutzen Kroes, Amber Valetta, Kim Kardashian West, Kate Hudson, Chiara Ferragni, Maria Sharapova, Karolina Kurkova, Candice Swanepoel, Carey Mulligan, Joan Smalls, Michelle Williams, Rooney Mara, Mandy Moore, Christy Turlington Burns, Cate Blanchett, Kate Winslet, a także Uma Thurman. Ma ponad 30 lat doświadczenia, dwa gabinety (w Dallas i Nowym Jorku) oraz sklep internetowy, w którym znajdziemy tylko wybrane przez Joannę Czech marki. Jedna z nich pochodzi z Polski. 

Te polskie serum poleca słynna kosmetyczka gwiazd. Poznaj kuracje nawilżające, wygładzające i rozjaśniające

Joanna Czech uważa, że kluczem do pięknej skóry jest długoterminowy plan, na który składa się codzienna pielęgnacja i zdrowy tryb życia a nie szybkie "poprawki". Stosuje znane techniki np. terapii manualnej oraz najnowocześniejsze technologie (LED, ultradźwięki) dobierając je do stany skóry pacjentki. Słynna kosmetyczka jest ambasadorką marek Dior, czy Biologique Recherché, ale na jej instagramie zobaczymy także inne godne polecenia kosmetyki, co więcej, Polka sprzedaje też własny masażer do twarzy, a w jej sklepie internetowym kupimy produkty takich producentów, jak wspomniane Biologique Recherché oraz Augustinus Bader, Dr. Barbara Sturm, 111Skin, MBR Medical Beauty Research, Omorovicza, Tatcha, RevitaLash, Vintner’s Daughter. Na liście znajduje się także polska marka. Chodzi o Oio Lab.

Serum Oio Lab, stworzone przez Joannę Ryglewicz, nie zawierają syntetycznych dodatków czy konserwantów, opierają się za to na naturalnych składnikach. Ekstrakty roślinne łączone są ze składnikami aktywnymi, a to daje najlepsze rezultaty w codziennej pielęgnacji. "Niezaspokojoną ciekawość i potrzebę tworzenia innowacyjnych rozwiązań konfrontujemy z badaniami naukowymi. Mieszamy, łączymy i tworzymy. Zaawansowane składniki zestawiamy z tradycyjną wiedzą i mądrością rytuałów. Potęgę natury poddajemy analizie laboratoryjnej. Wiążemy stan naszej skóry z kondycją emocjonalną" - możemy przeczytać w opisie polskiej marki. 

"Wszystko związane z nimi jest piękne... i pochodzą z Polski" - powiedziała Joanna Czech o polskich serum Oio Lab.

W ofercie Oio Lab mamy aż sześć różnych serum. Są to: 7 Wonders. Botaniczna Kuracja Wygładzająca Do Twarzy, Harmony First. Organiczna Kuracja Olejkowa Do Twarzy, Sleep Tight. Kuracja Przeciwstarzeniowa Na Noc Do Twarzy, The Future Is Bright. Kuracja Rozjaśniająca Z Witaminą C Do Twarzy, a także dwa nowe produkty, czyli Aquasphere. Wielopoziomowe Serum Nawilżające Do Twarzy oraz The E-Serum. Naprawcze Serum Anti-Blue Light Do Twarzy.