3 znaki zodiaku niewierne w związkach

Astrologia obnaża przed nami sekrety, które były niedostępne dla podświadomości. Dzięki niej jesteśmy w stanie rozgryźć motywy, które kierują ludźmi wokół nas. To samo tyczy się związków. Czy odczuwasz intuicyjny brak zaufania do swojego partnera? Nie lekceważ tych obaw. Być może związałaś się z kimś, kto z natury nie jest stworzony do monogamii i zawsze będzie rozglądać się na boki w poszukiwaniu nowych doświadczeń. Wszyscy kroczymy inną duchową ścieżką, mając do przepracowania karmę z poprzednich żyć. Oto 3 znaki zodiaku, które w swoim życiu wiele razy będą mieć problem z wiernością. 

Sennik: rower. Co oznacza sen o rowerze?>>

BLIŹNIĘTA: jeden nie wystarczy

Bliźnięta lubią eksperymentować. Osoba obdarzona tym znakiem zodiaku sprawia wrażenie kogoś, w kim mieszkają dwie skrajnie różne dusze. Aby zaspokoić wszystkie swoje żądze, musiałaby prowadzić podwójne życie. Umysł Bliźniąt wymaga ciągłej stymulacji, różnorodności i nowych doświadczeń. Z tego powodu są towarzyskie. Zwykle obracają się w różnych kręgach i lubią skakać z kwiatka na kwiatek. Ciemną stroną Bliźniaków jest również trudność z podejmowaniem decyzji. Mogą pociągać ich różne osoby w tym samym czasie. Jak wybrać tylko jedną? Zalotne zachowanie i mistrzowski flirt też nieustannie wpędzają je w kłopoty, gdy nie kontrolują swojego zachowania.

WAGA: poszukuje muzy

Waga to mistrzyni flirtu. Chętnie rzuca na innych swój miłosny urok, jednak sama nie wie, czego chce od miłości. Uwielbia udzielać się towarzysko i być traktowana jak bogini. Ma szczególną słabość do osób, które rozumieją jej estetykę oraz tak, jak ona, chcą otaczać się pięknem. Niestety, mąż i kochanek Wagi najpewniej nie będzie tą samą osobą. Wenusjańskie dzieci nie dostrzegają czerwonych flag, przez co wikłają się w gorące romanse. Słabą stroną Wagi jest również to, że nie umie stawiać oporu. Próbuje zadowolić swojego wybranka, dlatego przestaje być asertywna. Unika konfliktu. Gdy ma problemy w związku, woli potajemnie znaleźć ukojenie w ramionach kogoś innego.

Nieszkodliwy flirt Wagi często w mgnieniu oka wpędza ją w sekretną relację.

STRZELEC: chce zdobyć wszystkie szczyty

W Strzelcu żyje duch przygody. Ma tendencję do tworzenia wokół siebie chaosu tylko po to, żeby coś się zadziało. Rządzi nim Jowisz skłonny do przesady, który popycha go do filmowych czynów. Gdy Łucznik widzi coś, co mu się podoba, mierzy swoją strzałę prosto do celu. W towarzystwie jest elastyczny i łatwo dopasowuje się do innych. Oczaruje kogokolwiek chce. Jego zamiłowanie do dreszczyku emocji może przyćmić prawdziwy osąd sytuacji. Strzelec kocha wolność, a więc duszący związek prędzej czy później sprawi, że zacznie rozważać skok w bok. 

Strzelec poszukuje nowych doświadczeń i nieustannych inspiracji. Związkowa rutyna nie jest mu na rękę.