Tatuaże na palcach do niedawna były mało popularne. To wszystko dlatego, że praktycznie zawsze je widać (zakryć je można właściwie tylko rękawiczkami albo dużym pierścionkiem) i są stale narażone na kontakt z wodą/słońcem, przez co szybko mogą tracić ostrość i się ścierać. Jednak ta tendencja powoli się zmienia (wpływ mają na nią z pewnością m.in. media społecznościowe). Coraz częściej dziewczyny chwalą się na instagramie zdjęciami swoich wytatuowanych dłoni z modnym manicure'm czy ciekawą biżuterią. Pod hashtagiem #fingertattoo znajdziecie ponad 300 000 fotografii.

Tatuaże na palcach: wzory

Tatuaże na palcach można wykonać po stronie wewnętrznej albo zewnętrznej stronie palców. Często na palcach dziewczyny umieszczają napisy, małe rysunki albo minimalistyczne kropki czy kreski. Czasami tatuaże przypominają pierścionki albo imitują obrączkę. Popularne są wzory inspirowane wakacjami - palmy, fale czy słońce albo symboliczne daty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vita Erdman (@_thinkdifferent) Kwi 3, 2019 o 1:02 PDT

Tatuaże na palcach gwiazd

Tatuaże na palcach mają gwiazdy i modelki. Najsłynniejsze wzory należą do Cary Delevingne, Rihanny, Chiary Ferragni i Miley Cyrus. Cara wytatuowała sobie na palcu lwa, Chiara ulubione cytaty, Miley wybrała symbole, takie jak kwiaty, oko i serce. Znane są tatuaże palców Rihanny - piosenkarka ozdobiła je małymi strzałkami i kreskami. Ciekawe wzory tatuaży ma też influencerka Courtney Trop - sprawdźcie jej instagram @alwaysjudging.

Czytaj też: Co powinniście wiedzieć, zanim zrobicie pierwszy tatuaż >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Lut 25, 2019 o 11:59 PST