Kiedyś kojarzyły się z odsiadką w więzieniu, dzisiaj są modne i niewiele osób już dziwią. Dla jednych mają głębokie i przemyślane znaczenie, dla innych to tylko ozdoba ciała jak biżuteria. Tatuują się nie tylko gwiazdy rocka i metalu, ale również aktorzy oraz modelki. Tatuaże gwiazd inspirują i to one często wyznaczają trendy. Wielu tatuażystów słyszy: "chcę mieć taki jak Rihanna na plecach", czy "ptaszki w stylu Demi Lovato".

Tatuaże gwiazd >>

Ostatnio trudno nawet znaleźć celebrytę, który nie ma niczego wytatuowanego. Jeszcze kilka lat temu trendy były chińskie wzory, czy napisy w języku arabskim, hebrajskim, a także w khmerskim. Jedyny minus takiego tatuażu jest taki, że nigdy do końca nie wiesz, co naprawdę oznacza to, co masz na ciele. "Zupka chińska"? "Kofam mamę"? Wiele osób może "pochwalić" się tatuażem z błędem...

Od kilku sezonów popularne są tatuaże gwiazd przedstawiające: gwiazdki, ptaki, krzyże, czaszki, cytaty z Pisma Świętego albo modlitwy z innych kręgów kulturowych. Prym wśród najciekawiej wytatuowanych gwiazdeczek wiedzie wcześniej wspomniana Rihanna, Rita Ora, Miley Cyrus, a także David Beckham i Adam Levine.

Tatuaże gwiazd >>