Tatuaże blogerek i influencerek: Chiara Ferragni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni) Sty 15, 2020 o 8:22 PST

Włoska blogerka i influencerka ma kilka, jeśli już nie kilkanaście tatuaży. Na karku, żebrach, czy na rękach. Są to często drobne napisy, ale ostatnio w oczy rzuca się rysunek na ramieniu, przedstawiający lwicę i jej potomka, co ma odnosić się do niej, jak i syna Chiary, który nazywa się Leone Lucia (w skrócie "Leo"). 

Tatuaże blogerek i influencerek: Gala Gonzalez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gala (@galagonzalez) Lut 23, 2020 o 6:53 PST

Minimalistka, jeśli chodzi o tatuaże. Udało nam się znaleźć tylko dwa tatuaże Gali Gonzalez. Pierwszy, czyli napis na nadgarstku, zobaczycie na zdjęciu, natomiast drugi to mały krzyżyk w dolnej części łydki - trudny do zauważenia wzór. 

Tatuaże blogerek i influencerek: Maja Sablewska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska) Gru 13, 2019 o 12:20 PST

Stylistka znana jest ze swojego uwielbienia do tatuaży, ma ich całkiem sporo, a jej ulubiony wzór to motyw róży. Maja Sablewska chętnie je pokazuje, a na jej instagramie znajdziecie pełno zdjęć, gdzie doskonale widać wzory na rękach czy plecach. 

Tatuaże blogerek i influencerek: Jacquie Alexander

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacquie Alexander (@jacquiealexander) Kwi 15, 2020 o 1:07 PDT

Australijkę śledzi ponad 100 tysięcy osób, a influencerka ostatnio chwali się swoim minimalistycznym tatuażem na plecach. Chodzi o delikatny wzór przedstawiający pojedynczą chmurę. Doskonale prezentuje się w wyciętych topach, które Jacquie tak uwielba. 

Tatuaże blogerek i influencerek: Karolina Gilon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial) Sie 11, 2019 o 7:14 PDT

Gdy Karolina Gilon pojawiła się w Top Model, mało brakowałoby a nie dostałaby się do programu właśnie przez tatuaże, które dziś są jej znakiem rozpoznawczym. W przeciwieństwie do Mai Sablewskiej, Karolina nie skupiła się na jednym motywie. Ma tatuaże przedstawiające zwierzęta, jak i kwiaty, czy napis pod obojczykiem, a także wzór inspirowany mandalą. 

Tatuaże blogerek i influencerek: Diane Kari

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Diane Kari (@diane.kari) Lip 13, 2019 o 3:26 PDT

Ta fanka ubrań vintage sławę na instagramie zdobyła dzięki klimatycznym zdjęciom i stylizacjom we francuskim stylu. Uważni obserwatorzy z pewnością zauważyli dwa tatuaże Diane - rysunek słońca po wewnętrznej stronie kostki, jak i pojedynczą różę na ramieniu. Très chic!

Tatuaże blogerek i influencerek: Red Lipstick Monster

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster) Kwi 1, 2020 o 12:38 PDT

Ewa Grzelakowska–Kostoglu znana wszystkim jako Red Lipstick Monster, ma kilka tatuaży. Gwiazdy pod obojczykami, czy tatuaż-rękaw nawiązujący m.in. do japońskiej gejszy. To nie wszystko, Ewa ma również błękitny kwiat lotosu na stopie, a także symetryczno-przeciwstawne róże na udach. W ciągu kolejnych lat u Red Lipstick Monster pojawiły się kolejne wzory. Przypatrzcie się jej zdjęciom!

Tatuaże blogerek i influencerek: Kornelia Groworek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kornelia Groworek (@korneliagroworek) Kwi 5, 2020 o 7:24 PDT

Kornelia świetnie prezentuje się w streetwearowych stylizacjach, a czy zauważyliście jej tatuaż na nadgarstku imitujący bransoletkę? 

Tatuaże blogerek i influencerek: Mariska Oldenburg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CORNER HOUSE CREATIVES. (@mariskaoldenburg) Wrz 4, 2019 o 7:39 PDT

Jej instagram to kopalnia pięknych zdjęć i inspiracji jeśli chodzi o wnętrza, ale raz na jakiś czas Mariska publikuje również swoje zdjęcia. Na jednym z nich zauważyliśmy tatuaże influencerki. Holenderka ma minimalistyczną konstelację gwiazd oraz zrobiony na Bali wzór (również w duchu minimal) przedstawiający twarz oraz gołębia.

Tatuaże blogerek i influencerek: Nikki Cruz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nikki Cruz (@nikki.cruz) Mar 28, 2020 o 3:26 PDT

Kolejna Australijka w naszym zestawieniu. Nikki znana jest ze swoich minimalistycznych zdjęć i ujęcia detali, ale czy wiecie, że Cruz ma dwa tatuaże? Chodzi o napis "Soraya" oraz małe gołąbki na karku.

Tatuaże blogerek i influencerek: Natalia Kusiak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kusiak (@nataliakusiak) Lis 9, 2018 o 8:11 PST

Podróżniczka, fanka sportu i gotowania. Natalia Kusiak propaguje również samoakceptację własnego ciała (pamiętacie jej głośny wpis z początku lutego i zdjęcie?). Jeśli śledzicie jej profil to z pewnością zauważyliście też tatuaże influencerki.

Tatuaże blogerek i influencerek: Pani Ekscelencja

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PaniEkscelencja (@paniekscelencja) Sie 20, 2019 o 10:58 PDT

Pani Ekscelencja ma nawet mały tatuaż przedstawiający awokado! A także wzór pod mostkiem, czy delikatne linie na dłoniach i różę poniżej łokcia. A plecy? Sprawdźcie zdjęcia.