Astrologia bada ruch planet i zjawiska zachodzące na niebie. Te różnią się od siebie w każdym miesiącu. Z kolei tarot, wróżenie z kart magicznych, bazuje na przeczuciach oraz intuicji. Odpowiada na indywidualne pytania. Oba te narzędzia uwielbiane przez wróżbitów dają nam głęboki wgląd w przeznaczenie. Uczą, jak lepiej przystosować się do zmian. Podpowiadają, na czym się skupić i gdzie w danej chwili skierować swój potencjał. Jak prezentuje się rozkład tarota wylosowany na bieżący miesiąc? Przygotujcie na niełatwe wyzwania, wywołane przez wojowniczego Marsa. Planeta konfliktów, dramatów i frustracji rozpocznie swój ruch wsteczny już 9 września. Twoja karta losu podpowie ci, jak najlepiej przeżyć to zjawisko.

Baran: pięć pentakli

W tym miesiącu możesz stracić coś, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Na chwilę opuścisz swoją strefę komfortu. Ta nieoczekiwana zmiana może spowodować, że poczujesz się nieswojo. Nie powinnaś jednak popadać w depresję. Niepowodzenia są tylko chwilowe. Nim się zorientujesz, znów staniesz na nogi. Staraj się nie brać porażki osobiście. Twój wewnętrzny ogień przezwycięży trudności. 

Byk: dwójka mieczy

Zbliżasz się do życiowego rozdroża. Za chwilę musisz podjąć poważną decyzję. Każda opcja niesie za sobą ryzyko, niezależnie od kierunku, który sobie obierzesz. Możesz zwlekać z dokonaniem właściwego wyboru, przerażona gdybaniem na temat przyszłości. Jeśli to ci pomoże, po prostu rzuć monetą i miej wiarę w pomyślne zakończenie spraw. W końcu przeznaczenie chce dla ciebie dobrze. 

Bliźnięta: rycerz pentakli

Ostatnie miesiące wymagały od ciebie postępowania "zgodnie z planem" i zobowiązania się wobec rutyny. Monotonia cię drażni. Chcesz porzucić to wszystko. Znajdujesz się u kresu wytrzymałości. Jednak karciany rycerz pentakli skieruje cię na właściwy tor. Nie idź na skróty. Miej nad sobą kontrolę. Los wynagrodzi cię za wytrwałość. Jeszcze nie pora na poważne zmiany.

Rak: dziesięć buław

Wrzesień będzie dla ciebie pracowity. Jeśli się postarasz, osiągniesz wielki sukces. Niestety, skłonności do lenistwa mogą sprawić, że przeoczysz szansę, którą daje ci los. Pora wziąć się za siebie i przyjąć wyzwania. Nawet jeśli w grę wchodzi twój czas wolny. Tylko solidne przyłożenie się do pracy sprawi, że w pełni wykorzystasz swój potencjał.

Lew: osiem buław

Lepiej nie narzekaj na chwilową rutynę, bo za moment wszystko znacznie przyspieszy tempo. Ten miesiąc z pewnością zajmie twój umysł i sprawi, że nie będziesz mieć czasu na wytchnienie. Nadmiar obowiązków aż zniechęci cię do życia. Zaciśnij zęby. Zaufaj przeznaczeniu. Za swój wielki trud otrzymasz nagrodę.

Panna: magik

Twój umysł i dusza rozbrzmiewają mocą. To, co w tej chwili manifestujesz, za moment może stać się rzeczywistością. Pora wykonać rytuały pomyślności, ale też uważać na złowrogie zaklęcia, bo każda z twoich myśli ma ogromną siłę. Upewnij się, że wizje, które tworzysz w swojej głowie, są pozbawione egoizmu. Poczyń pierwsze kroki w kierunku swoich marzeń, by spełnić je już w niedalekiej przyszłości. 

Waga: rydwan

Czekasz na znak? Potraktuj tę kartę jako objawienie. Przejmij kontrolę i weź sprawy w swoje ręce, zamiast zdawać się tylko i wyłącznie na los. W tym miesiącu tworzysz swoje własne przeznaczenie. Chwytaj możliwości, które są na horyzoncie. Myśl kreatywnie. Nie bój się ryzykować. Wrzesień będzie twoim miesiącem akcji, na dużo większych obrotach niż dotychczas.

Skorpion: gwiazda

Dawno nie przeszłaś tak drastycznej przemiany, jaka dokonała się w ostatnich miesiącach. Twoje życie jest zupełnie inne niż rok temu. W tarocie karta gwiazdy jest niczym światłość wyłaniająca się z ciemności. Daje nadzieję i wskazuje drogę do szczęścia, które powstaje z chaosu. Czekają cię wspaniałe chwile będące nagrodą za wszystko, co przeżyłaś, zanim uniosłaś się tam, gdzie teraz jesteś. 

Strzelec: wisielec

W tej chwili wszystko wydaje się ponure, ale czy twoja perspektywa jest właściwa? Dostrzegasz tylko to, co negatywne lub trudne, podczas gdy dopisuje ci łut szczęścia. Postaraj się spojrzeć na świat inaczej. Przetrzyj szmatką swoje różowe okulary. Lekka zmiana podejścia odkryje przed tobą nowe, zaskakujące możliwości. 

Koziorożec: wysoka kapłanka

Pora zaufać swojej intuicji. Ten miesiąc z pewnością przetestuje, czy potrafisz podążać za głosem serca. Przestań szukać sensu w bieżących sytuacjach. Nie wszystko opiera się na logice. Jedyne, co jest pewne, to twoje przeczucie. Tym razem nie powinnaś go ignorować. Masz wiele pytań? Odpowiedzi znajdziesz we własnym umyśle. Tam od dawna kryją się cenne wskazówki. Wystarczy, że poświęcisz więcej czasu na refleksję. 

Wodnik: ósemka mieczy

W tym miesiącu możesz stracić grunt pod nogami. Pojawi się przed tobą wiele dylematów i bardzo mało czasu na podjęcie decyzji. Będzie ci ciężko złapać głębszy oddech. Wszystkie sytuacje, z którymi się zmierzysz, sprowokowałaś ty sama, w przeszłości. Zamiast próbować zaszyć się w mroku, wpuść do swojego wnętrza trochę światła. Uważnie przepracuj każdy bieżący problem. 

Ryby: dziesiątka mieczy

Znajdujesz się u kresu swojej wyboistej drogi. Dotarcie do mety przez różne przeszkody wymagało od ciebie nie lada wysiłku. Na szczęście mroczny rozdział dobiega końca, chociaż niełatwo pożegnać się z przeszłością. W tym miesiącu pozwól sobie na opłakiwanie tego, co musiało zakończyć swój bieg. Lepiej pozwolić emocjom wyjść na wierzch niż dusić w sobie negatywne uczucia. Samoleczenie zaczyna się w momencie, gdy w pełni zaakceptujesz swój ból. Nie opóźniaj tego procesu. Pozwól swoim ranom naturalnie się zagoić.