Tarotoskop na październik 2020

Baran: as denarów

Skup się, bo za chwilę pojawi się przed tobą szansa nie do odrzucenia. Otrzymasz od Wszechświata możliwość wkroczenia na zupełnie nową ścieżkę rozwoju. Taką, która zapewnia również pewne osiągnięcia w sferze fizycznej. Przed tobą piękny miesiąc na poszerzanie swoich horyzontów i polepszenie sytuacji finansowej. As denarów podpowiada, aby bez wahania podjąć się tego ciekawego wyzwania.

Byk: cesarzowa

Co sprawia, że twój świat staje się piękniejszy? Powinnaś poświęcić ten miesiąc na rzeczy, które przynoszą ci największą przyjemność. Nie tylko lato pobudza wszystkie zmysły. Nadszedł czas, aby sobie przypomnieć, jak cudowna potrafi być jesień. Magia nigdy cię nie opuszcza. Po prostu czasami jej nie zauważasz.  Zainteresuj się kuchnią sezonową i olejkami eterycznymi. 

Bliźnięta: król denarów

Czas stanąć na wysokości zadania i być dorosłym w niektórych sytuacjach. Wielu ludzi na tobie polega. Nie możesz pozwolić sobie na lenistwo lub nieodpowiedzialne zachowania. Odkryj głębię w tym, co robisz. Niespełnione obietnice nie mają znaczenia. Kiedy żyjesz z celem, każda czynność przestaje przypominać mozolną pracę. Powinnaś w pełni wykorzystać swój potencjał. 

Rak: dziesięć mieczy

Kiedy stajesz w obliczu porażki, odrzucenia lub cudzej zdrady, masz ochotę od razu się poddać. Przecież ktoś zawiódł twoje zaufanie. Po co się męczyć? Jeśli jednak zdecydujesz nie pogrążać się w bólu, nie pozwolisz wygrać tej sytuacji. Otwierając ranę, dopuścisz do siebie jeszcze więcej zła, niż tobie wyrządzono. Zrób sobie przysługę i olej to. Rozpocznij swój powolny proces uzdrawiania.

Co każdy znak zodiaku lubi, a czego nie znosi w jesieni? >>