W dniach 8-12 czerwca w Warszawie oraz 22-26 czerwca w Gdyni zaplanowano szereg atrakcji w tym prezentacje kolekcji, konkursy tematyczne, a także punkt personalizowania ubrań - wszystko z okazji akcji #TARGIMODY21! Pośród wielu miłośników mody, nie zabraknie także znanych wszystkim ze świata mediów społecznościowych influencerów m.in. Ady Fijał, Marty Lech-Maciejewskiej znanej w sieci jako SuperStyler, Mirabelove, którzy w otoczeniu mediów branżowych otworzą wydarzenie spotkaniem inauguracyjnym zaplanowanym na 8 czerwca w Domu Mody Klif.

#KLIFFASHIONMASTERS

To ukłon w stronę młodego pokolenia polskich projektantów, którzy poddając swoje projekty ocenie oraz analizie jury, mogli otrzymać szansę zaprezentowania swoich kolekcji szerszemu gronu odbiorców. Dziedzictwo mody premium, z której słynie marka Klif w zestawieniu z awangardą i wizją niezależnych twórców, tworzą unikalną mieszankę pełną inspiracji. Warto z niej czerpać!

MŁODZI PROJEKTANCI

Podczas targów mody zarówno w Domu Mody Klif w Warszawie jak i w Galerii Klif w Gdyni, swoje prace zaprezentuje łącznie dwudziestu młodych twórców reprezentujących różnorodne style oraz techniki szycia i projektowania.

Zaproszenie ich do współpracy, to inicjatywa mająca na celu zaangażowanie młodszego pokolenia warszawian i gdynian do wspólnego odkrywania wizji oraz artyzmu drzemiącego we współczesnej modzie.

FASHION STORIES BY KLIF

Marka Klif stworzyła miejsce otwarte na różnorodne potrzeby klientów poszukujących inspiracji przy kreowaniu własnego wizerunku. Teraz, kunszt włoskich projektantów, spotka się tu z awangardową wizją młodego pokolenia. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie kolekcje pojawiają się w najbliższej przyszłości oraz jak przebiegło samo wydarzenie, koniecznie odwiedzajcie interaktywny magazyn Klif, gdzie czekać będą na Was najświeższe kolekcje marek premium. Znajdziecie go TUTAJ!

Więcej informacji dotyczących wydarzenia odkryjecie na stronie www.klif.pl