Stormi to prawdziwa „daddy’s girl” – tak zresztą powiedziała o niej sama Kylie. Na wideo, które Jennerka umieściła w sieci, mała tańczy do „Rise and Shine”, przeróbki piosenki, w której śpiewa jej mama. Dziewczynka nie jest jednak fanką jej wokalu i domaga się, by Kylie odtworzyła piosenkę Travisa Scotta. Jest przy tym jeszcze słodsza niż zwykle – zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner) Paź 17, 2019 o 12:17 PDT

„Rise and Shine” stało się viralem

O co chodzi z piosenką Kylie? Uspokajamy, najmłodsza z sióstr wcale nie postanowiła zostać piosenkarką. Tydzień temu na YouTube Jennerka opublikowała wideo, na którym oprowadza widzów po siedzibie swojej firmy Kylie Cosmetics. W pewnym momencie wchodzi do pokoju, gdzie śpi Stormi, i budzi ją śpiewając zmysłowym głosem „Rise and shine”. Zobaczcie to na filmie - zaczyna się od 15:20.

 Ten jeden, krótki wers stał się prześmiewczym viralem. Ludzie na potęgę zaczęli publikować swoje przeróbki oraz całe piosenki, w których śpiewa Kylie.

Celebrytka postanowiła obrócić całą sytuację w żart i pokazała, że ma do siebie dystans. Dlatego puściła jedną z przeróbek swojej córeczce – niestety, umiejętności wokalne mamy nie do końca przypadły małej do gustu. A wy, jak oceniacie umiejętności Kylie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner) Paź 17, 2019 o 10:50 PDT