Kylie Jenner ma słabość do lateksu, satyny, śliskiego jedwabiu i lakierowanej skóry. Seksowne stylizacje gwiazdy trafiają na nagłówki portali internetowych z prędkością najszybszych światłowodów a jej looki, makijaże i fryzury natychmiast naśladuje cały Instagram i Tik Tok.

Warto zauważyć, że styl gwiazdy ostatnio ma w sobie dużo darkroomowego glamour czy nawet zabawy z fetishcore. Odważnie, na granicy, często wulgarnie, czym Kylie tnie wrażliwość minimalistek modową żyletką. Nie inaczej jest tym razem.

Na profilu instagramowym celebrytka opublikowała zdjęcia w zmysłowej pozie i seksownej stylizacji. Na sobie ma czarną gorsetową sukienkę na cienkich ramiączkach rozpiętą na zdecydowanie dużo, bardzo dużo haftek. W zasadzie nie wiadomo, czy nie jest to tylko halka lub przedłużany satynowy gorset, który ma raczej funkcję bielizny niż ubrania do noszenia samodzielnie. Do tej, ekhm, stylizacji Kylie Jenner dołożyła fryzurę wet look, czarną torbę Balenciagi i zadziorne spojrzenie zwiastujące już chyba seksowne Halloween. Uwagę przykuwa jeszcze jeden detal, który dodaje pikanterii (o ile to jeszcze możliwe). Gwiazda na dolną wargę założyła okrągły kolczyk i pomalowała paznokcie na czarno, dopełniając wampirzy szyk całości. 

 

Stylizacja Kylie pochłonęła chyba tyle energii, że celebrytkę stać było tylko na opis "Couldn't think of a caption", co w zasadzie jest brakiem opisu. Nadrobili za to zachwyceni komentujący, w tym siostra Kylie, Khloe Kardashian, pisząc: "Myślę, że nie byłam na to gotowa". Cóż, my chyba też nie, ale zaczynamy się przyzwyczajać. 

P.S. Kylie była na tyle z siebie zadowolona, że dodała przed chwilą jeszcze jeden album z tą odważną stylizacją. Tym razem opis mówi nadal niewiele, ale nieco więcej. "In ur dreams" :)