Zdrowy uśmiech to jedna z podstaw dobrego samopoczucia. Jak prawidłowo o niego zadbać? Niezbędna w jego utrzymaniu jest dobra szczoteczka do zębów, a najlepiej taka, która rozumie Twoje potrzeby. Z myślą o spersonalizowanej pielęgnacji powstała szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900, która wyczuwa Twoją technikę szczotkowania i dopasowuje się do Ciebie w czasie rzeczywistym. Nowość od Philips to połączenie 62 tysięcy ruchów na minutę, dynamicznych pulsacji oraz szerokich ruchów wymiatających, mikrobąbelków wtłaczanych głęboko w przestrzenie międzyzębowe, a także końcówki Philips Sonicare o unikalnym kształcie i specjalistycznym włóknie zaprojektowanym we współpracy ze stomatologami. Philips Sonicare to szczoteczka soniczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne1.

Philips Sonicare Prestige 9900. Jak działa?

To najbardziej zaawansowana technologicznie szczoteczka w ofercie marki Philips. Za pomocą dokładnie opracowanych mechanizmów wyczuwa siłę nacisku ruchu, pokrycie, a także inne dane nawet 100x na sekundę! Co to oznacza w praktyce? Urządzenie analizuje zebrane informacje, a następnie dopasowuje się do Ciebie, adaptując intensywność czyszczenia, gdy dociskasz włókno zbyt mocno. 

Efekty

Dlaczego warto używać szczoteczkę soniczną? Listę benefitów można wymieniać bez końca, ale te trzy najszybciej przekonały nas do zmiany szczoteczki manualnej na tę od Philips Sonicare.

Philips Sonicare Prestige 9900 za pomocą zaawansowanej technologii i końcówki A3 Premium All-in-One usuwa do 20x więcej płytki bakteryjnej2, zapewnia do 15x zdrowsze dziąsła w dwa tygodnie3 i niweluje do 100% więcej przebarwień w mniej niż dwa dni4. Robi wrażenie, prawda? Tym bardziej że rezultaty te zostały potwierdzone w wyniku badań klinicznych. 

Pielęgnacja zdrowego uśmiechu dopasowana do Twoich potrzeb

To nie wszystko! Philips zadbał o kompleksową personalizację pielęgnacji zdrowego uśmiechu. Szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 współpracuje w pełnej harmonii z nową aplikacją Philips Sonicare, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Aplikacja zbiera dane o naszej technice szczotkowania (nawet wtedy, gdy sama aplikacja była wyłączona podczas mycia zębów), a następie przygotowuje indywidualne porady i monitoruje postępy w szczegółowych raportach.
 

A co z designem?  

W tej kwestii Philips także nas pozytywnie zaskoczył. Inteligenta technologia opakowana została w stylową i niezwykle wygodną konstrukcję. Szczoteczka została wykonana z najwyższej jakości materiałów w dwóch wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy eleganckie, jasne złoto oraz głęboki metaliczny granat.

Philips Sonicare Prestige 9900 zamkniemy w kompaktowym etui wykonanym z delikatnej w dotyku, ekologicznej skóry wegańskiej, które świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, gdy pielęgnacje zębów chcemy mieć pod ręką, jak i podczas dłuższych podróży.

Szczoteczkę naładujemy za pomocą podstawki ładującej lub z wykorzystaniem dołączonego do zestawu kabla USB-C, który zasili urządzenie nawet bez wyjmowania z etui.

Prezenty wpisujące się w kategorie tych praktycznych to prawdopodobnie upominek, o którym marzy każdy, a jak zdążyliście już się przekonać - szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 w tej roli odnajdzie się wprost doskonale. Więcej informacji o urządzeniu znajdziecie na stronie www.philips.pl


1. Dla modeli: Philips Sonicare Prestige 9900, Philips Sonicare ProtectiveClean 6100; w 2021 r.
2. W porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean.
3. W porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean.
4. W badaniu laboratoryjnym i w porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean.